Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отлепено странично огледало О2 '08


Bucket

Recommended Posts

Здравейте,

 

Преди два дни, докато карахме колата (О2, '08), забелязах, че дясното огледало "играе", самото стъкло.

Оказа се, че е почти отлепено, махнах го и сега явно е време да взема ново стъкло.

Гледам, че се предлагат безброй много варианти, някой купувал ли си е само стъкло и какво ще препоръчате? Трябва да е с подгряване.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Ако не се е счупило, можеш да си го залепиш (имаше тема във форума за това).

На моята бивша октавия и двете са падали и се бяха счупили.

Лично аз избрах ЕТ, за да ми е мирна главата. По спомен около 120 лв за стъклото.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново затъмнено огледало с подгряване струва 15-тина лева в този магазин:

гр.София - магазин - бул. "В. Левски" № 144 - Сточна гара - тел. 02/9463188

 

 

Координатите са от темата с магазините. Няма смисъл да ги лепите, защото се скапва покритието под стъклото на огледалото. Моето го смених преди 2 месеца.

Наскоро си взех и аз от пловдивския клон стъкълце. За подгрева не мога да коментирам, защото при мен не се поддържа. Ама иначе ми свърши идеална работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравей колега,

 

моите се разлепват средно на всеки две години по веднъж. Лепя ги с моментно лепило гел, марката, каквато намеря, само да е гел. Не съм купувал досега стъкла, но като видя че започва да играе стъклото, веднага купувам едно гелче, доразлепвам стъклото, лепя и готово. Кофти е когато стъклото се разлепи от подгрева, по-трудно чисти стъклата, но се свиква.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте . Миналата седмица и моето се отлепи,  смених го с ново .  Карам Октавия 2 - 2005 ,купих го от ТЕХ-КО с отстъпка за 15 лева . Имаха 2 варианта с подгряване и  без подгряване  / моето е с подгряване /

Сменя се за 2 минути .  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте . Миналата седмица и моето се отлепи,  смених го с ново .  Карам Октавия 2 - 2005 ,купих го от ТЕХ-КО с отстъпка за 15 лева . Имаха 2 варианта с подгряване и  без подгряване  / моето е с подгряване /

Сменя се за 2 минути .  

20 лева с доставка. Втора година без проблем си го ползвам. Виж в Google.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.