Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Центровка на ГНП с VCDS


R8cco

Recommended Posts

4yIBRUL6aPpZiGTO3SJFC1521108235.png 3K5WFkqynVAsoz4tsGXuB1521108190.pngНенамерих такава тема и реших да направя.От чист интерес и свободно време реших да проверя как е TDI-Timing-а.Не съм много запознат,но като си сравня  графиката и стойностите с други,сякаш може да е една идея по-добре.И реших да се допитам със вас.Да променям ли нещо или да си остане тъй.Аз лично аномалии по двигателя не усещам  :D 1.9TDI ALH 90HP

Редактирано от R8cco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко на закъснение е. Чувал съм, че е добре да е между синята и зелената линия. Моята е точно на зелената. Температурата на горивото е нереална, виж си датчика. Има по - запознати, те да кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На закъснение е. Трябва да е между средната (синя) и горната (зелена), като стойност около 60-65.

Погледни на зъбното колело на ГНП-то трите 13ки дали са в средата на елипсата, ако са в средата, развий ги и по часовниковата стрелка можеш леко да мръднеш от централния мисля, че беше 19 (леко, защото е чувствително).

Двугият вариант е ангренажа да е с прескочен зъб и да се наложи да се зацепи наново.

следя развитието, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този мотор работи най-добре,когато е точно на синята.Различава се от AHF,AFN,AGR и 1Z по това че там картата на предварение е друга и исканото е 1.3,а при теб е 0.4.

Само се отхлабват трите болта,който са 13-ки и се върти централната,която е с ключ 22.

Ако направиш и милиграмите на празен ход да са 2.2-2-4,ще е още по-добре.

П.С.Не е прескочила зъб и внимавай като затягаш трите болта,защото ако са от старите,се късат много лесно.

Редактирано от vlado_tonev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.