Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

doggy82

Recommended Posts

Така, попаднах на много тънък тарикат(който си мисли че ще остане неразкрит).
Получавам един алтернатор, който уж му били сменени лагерите"пред него" , но се оказва че не всички болтове са му сложени обратно. Връзката между регулатора и диодната плочка й липсва болта. Отделно оста му е крива и бие.
Звъня му и му казвам за проблемите и тоя вика :" Ма ти си го взел и може да си сменил нещо. Както и да е прие по телефона да му го върна.
Днес ми звънят че не иска да го вземе .. "ЗАЩОТО СЪМ МУ БИЛ СМЕНИЛ РЕГУЛАТОРА - цифрите не били същите, как така станало ?"

Питах го от де да взема за да му го сменя ? Трябва да ида и да купя от магазина ?
Не ти си го сменил щото аз имам снимки преди да го пратя. И понеже знае че аз няма да имам снимки след като аз го пратя обратно, реши да ми играе Варненски тарикат.
Е, дано повече никой не купува от тоя. Затова ще направя из всеки форум за коли тая тема.

Данните:
Изпраща от Варна аспарухово ако е Еконт
Имена : Мирослав Иванов Матеев
телефон: 0889594400
Имайте едно на ум и видите ли нещо от тоя - директно ОБРАТНО без дори да се замисляте!

В момента активните му обяви са :
https://www.olx.bg/a...html#fd1d6d3793

https://www.olx.bg/a...html#fd1d6d3793

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива с по 1 мнение , дето карат опел , са ми любимите !! Напоследък забелязвам че все такива се оплакват, регистриран от 2008 - 2011 ама видиш ли сега се обидил на някой сервиз и решил през 2018 с 10 мнения , да го наплюе. Не е стъпвал на Шкода среща, зашото е "над нещата".. Пичага я се стегни и спри да пишеш глупости по форумите!!! Не ти отива на годините да се излагаш!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Господине, темата е за "Черен списък" и съм писал за глупак , който се прави на тарикат.

Утре и вас някой като ви се направи на същия тарикат, какво ще си седите и ше си викате на ум "я да не се излагам": ?

И това не е сервиз , а варненски тарикат, който си мисли че е много "голям" и може да си прави каквото иска.

После ама що сме така, що сме на тоя хал. Ми щото всеки като вас си мълчи и вика "Айде кво толкова".

Днес мен със 70 лева, утре друг със 100, после трети с 50 и какво ? Докога ? Аз не съм за 70-те лева , а за това да предпазя по тоя начин и други от такива пишман тарикати.

какво се възмущавате толкова ? И вие ли така правите та оревахте темата че някой се бил излагал. Вие се излагате по тоя начин - не аз.

Вземете се малко в ръце и спрете да се месите в чуждите работи.

Щом съм решил да го напиша и то в правилната тема, значи е имало защо. И смятам че благодарните за това че има кой да ги предупреди.. ще са много повече от неблагодарните като вас.

Редактирано от doggy82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива с по 1 мнение , дето карат опел , са ми любимите !! Напоследък забелязвам че все такива се оплакват, регистриран от 2008 - 2011 ама видиш ли сега се обидил на някой сервиз и решил през 2018 с 10 мнения , да го наплюе. Не е стъпвал на Шкода среща, зашото е "над нещата".. Пичага я се стегни и спри да пишеш глупости по форумите!!! Не ти отива на годините да се излагаш!

 

Саше, по принцип се сдържам и не казвам нищо, ама в тоя случай не мога да не се обадя - предвид и скорошния ти РД мисля, че ти е крайно време да пораснеш малко и да започнеш да мислиш! Животът не е само бурмите на Фелациото, аниме татусите, бившата и Сърмата Хари/Черно Фередже! Постът ти е толкова неадекватен, че се чудя как е възможно и в какво ментално състояние трябва да е човек, за да го напише!

 

Какво общо имат броя мнения. датата на регистрация, броя участия на Шкода среща и това какво кара човекът?!

 

Вместо да сме благодарни на единици като него, които правят каквото могат и им е по силите да предпазят околните от милиардите тарикати, дето всякак гледат да ни нае*ат (за разлика от тези, които това им е работата, но НЕ го правят!!!), ние му се нахвърляме какъв е боклук, видиш ли, щото карал Опел, не бил идвал на срещи и бил регистриран еди-кога си, ама имал само 10 мнения - еми не всеки има по 5000 - 10 000 мнения, от които 99% са бълване на глупости - хората си ценят времето и го инвестират в по-смислени неща!

 

@doggy82: Колега, благодаря за информацията, определено е полезно да се споделят такива неща и да се предпазваме от разни подобни кавалчета, дето са решили да таковат дявола у въздуха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България не можеш да потърсиш правата си по нормален път.
Единственият начин е да се заобикалят измамниците и некоректните търговци.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България не можеш да потърсиш правата си по нормален път.

Единственият начин е да се заобикалят измамниците и некоректните търговци.

 

 Не съм съгласен. Когато се търси "далаверката", и се избягват всякакви документи при покупко-продажбата на нещо си, ще е така.Винаги купувача ще е от страната на жената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Напълно подкрепям. Явката го е казал и нямам какво да добавя.

 

Благодаря за информацията на колегата с Опел-а  :hello: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, аз също съм на страната на правдата, но има нещо (НЕ в конкретния случай, а по принцип), което ни мъчи.

Всеки гледа да мине тънко - така е, но такива разправии се избягват тактично и лесно когато, като ти се преебе стартера (например) отиваш, купуваш нов, с гаранция, с документи... Да, струва пари, както и този в моргата или този на "Пешо" или този на "Келешо"... Но с тази разлика, че няма как да докажеш на "Пешо" че стартера, който ти е продал не работни, а струва ** лева. Ядосан отиваш при "Келешо", купуваш друг стартер, който струва ** лева - и той не работи! Тогава си викаш Де#ба вашата мама, дадох **** лева за да ме наеб*те, а можех да дам *** лева за нов!

Разбирате ли?!? Аз също обикалям моргите, купувал съм и ще купувам употребявани части, ползвал съм услугите и на "Пешо" и тези на "Келешо", но работата е там, че ни е болна семката!!! Ние сме болна нация, за която няма все още измислен лек, освен ядрен бутон.

Това е! И на мен ми е криво, че са прецакали човека и евала, че споделя цялата схема!!!

А Сашето си е Саше :) Що му се сърдите като си е нащо Саше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господине, темата е за "Черен списък" и съм писал за глупак , който се прави на тарикат.

Утре и вас някой като ви се направи на същия тарикат, какво ще си седите и ше си викате на ум "я да не се излагам": ?

И това не е сервиз , а варненски тарикат, който си мисли че е много "голям" и може да си прави каквото иска.

После ама що сме така, що сме на тоя хал. Ми щото всеки като вас си мълчи и вика "Айде кво толкова".

Днес мен със 70 лева, утре друг със 100, после трети с 50 и какво ? Докога ? Аз не съм за 70-те лева , а за това да предпазя по тоя начин и други от такива пишман тарикати.

какво се възмущавате толкова ? И вие ли така правите та оревахте темата че някой се бил излагал. Вие се излагате по тоя начин - не аз.

Вземете се малко в ръце и спрете да се месите в чуждите работи.

Щом съм решил да го напиша и то в правилната тема, значи е имало защо. И смятам че благодарните за това че има кой да ги предупреди.. ще са много повече от неблагодарните като вас.

Пиши в bgmamma , и те да знаят. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, не разбирам защо на бялото казваш черно! Човека иска да сподели кофти опит, за да не се опари още някой. Ти не си ли писал в черния списък?

Аз лично съм благодарен за информацията, предоставена от колегата @doggy82. Не че съм се скъсал да пазаря от автоморги...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е полезна. Нарочно не е почистена, защото активността в нея кара чичо ви Гошо да я индексира, а от там инфото за некоректния продавач да стане още по-популярно. За което наш Сашко има огромен принос :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте отново Шкода клуб,

 

Днес случайно се сетих за случката и реших да видя какво е станало като отзвук в темата.

Съжалявам че повдигам толкова стара тема.

 

Искам първо да благодаря на всички отнесли се с благодарност към това, което съм направил(с изключение на един човек, който ме оплю, не знам защо, негова си работа).

Един от коментиращите е споменал за "ядрен бутон". Ще си позволя да кажа следното:

Колега,  в темата се вижда ясно че хората са помислили и са разбрали защо съм го направил  - не заради изгубените пари, а заради това че ми е запукало повече за останалите, да не бъдат излъгани и този да продължава да "взема пари от тарикатлъци"". Затова си мисля че "ядреният бутон" може да почака, има надежда.

 

Това не беше морга, нито сервиз а явно някой, на когото са му останали части от колата, която продава на части . Но специално с алтернатора , сигурно се е опитвал да го прави, но не е знаел какво да прави и го е прецакал. Разбира се, следващата мисъл е  "да се отърва от него". Но всички, които са видели темата, са разбрали как. Е не е коректно.

 

Също исках да споделя че в друг форум(да не казвам кой за да не помислите че мразя марката), ми бяха съобщили че тази тема "не отговаряла на правилата на форума".

Искам да отбележа че отново беше пусната в раздел "Черен списък" по същия начин, по който е и тук.

Но явно има и места, където не се толерират предупреждения за измамници.

 

И другото, което искам да отбележа - не съм търсил "далавера", а алтернатор, който вече е за ремонт и не е правен, просто е "изхабен", аз щях да си го рециклирам.

Вече съм направил това упражнение и имам "на старта" готов за смяна с по-големи ампери от моя, понеже исках да слагам "музика". Е не съм сложил още, но това е друг въпрос.

 

Още веднъж благодаря за разбирането. Безаварийни километри.

Редактирано от doggy82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.