Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Запалва и веднага угасва


sdi71

Recommended Posts

И с втория ключ е същото.Откачвах и акумолатора .Вероятно се е окислила някоя връзка.Изчетох доста теми и във ауди и фв форум.Няма обаче клипче или снимки как се стига до имобилайзера на шкодата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде вероятно е горивния филтър да е замърсен.Колкото и тривиално да звучи това е причина номер 1 при дизелите в Бг.Останалото като сигнализация е последствие от горното.Според мен причина имобилайзер няма да позволи дори първоначалното развъртане и палене.Но тук не съм убеден защото зависи от монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След диагностика показа грешка в имобилайзера.

address 25 immobilizer

1 fault found 

01176-key

004-no signal/communication

 

Точно от такъв дефект се притеснявах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затеглихме я тук до един майстор дето се занимава с електроника и ще видиме какво ще излезе.Няма тук автоключар за съжаление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затеглихме я тук до един майстор дето се занимава с електроника и ще видиме какво ще излезе.Няма тук автоключар за съжаление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е готова,като майстора каза че ако пак направи тоя проблем да си търся ново табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отиваш при Pepino и ти маха имобилайзера и проблема се решава. За 1 ден го маха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.