Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с парното


Emilioes

Recommended Posts

преди две седмици писах за моя прроблем но никой не изказа мнение та пиша пак ако някой може да каже или да предполага защо от лявата половина парното си духа топло но от дясната половина си духа студено при еднакви зададени градуси за двете страни..и на високи и ниски обороти,и от двете страни си е равна скороста с която влиза въздуха в купето няма разлика слабо,слабо-силно,силно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно клапите на климатроника ти не функционират както трябва. Някоя не е затворила или отворила както трябва. Дали е проблем в електрическото им задвижване или механично самата клапа няма кой да ти каже. Ако се стигне до разглобяване и до сваляне на табло в сервиз няма да е много евтино, защото е доста занимавка. Другата опция е ти да започнеш да разглобяваш и да стигнеш до мястото където е клапата студено/топло и ляво/дясно

Ако искаш сам да установиш какво им има ти давам една насока за действие четеш тук:

 

https://www.my-gti.com/224/volkswagen-climatronic-diagnostics

 

 

После сравняваш данните от различните канали ляво и дясно може да ти просветне нещо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за подсказката малко ми се вижда сложничко с тези таблици и дали няма да объркам нещо ,но може да се пробвам пък каквото стане,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Не бях писал по рано какво стана с парното ами стана срещу 270 евро и един ден в сервиз е ОК работи смениха ми някъкво моторче дето струвало около 100 евро някъде + работата ама понеже е немец и частник та толкова ми излезе..питаме човека преди ремонта дали аз ще си го поръчвам или той ама аз от къде да знам кое е и кога ще доиде и му казах да я прави и стана ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.