Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мека връзка О1 4*4 комби


Trezeguet

Recommended Posts

Предварително съжалявам, ако вече има тема.

Питането ми е някой сменял ли е мека връзка на 1.8т, къде и колко пари му е струвало. За София ми е питането. Днес като вдигнахме колата за преглед на ходовата част открихме, че е скъсана.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сменял не на 1.8 т, но все пак  - беше 2016 година. По спомен беше около 60 лв. за меката връзка и 30 лв. за труда. Сега не знам как са цените, но тогава така ме "оправиха" в един сервиз на ъгъла на бул. Цв. Лазаров и Димитър Пешев в "Дружба". Като цяло мисля, че си свършиха работа както трябва... преди това ходих в едни гаражчета, един пич ми вика няма нищо на меката връзка, тръбите и гърнето са заминали, трябва да правим цяла генерация за 300 и нагоре пари.

При мен имаше странен проблем, беше останал здрав само най-долният слой на самата връзка и в дъждовно време, при намокряне на тръбите опираха някъде и тропаха. След смяната това изчезна и стана малко по-тиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменял съм мека връзка в сервиз на ЕМ Комплект в Павлово. Бая отдавна беше, до колкото си спомням през 2013 год... Налагаше се да се свали заедно с катализатора (тъй като не може на място да се подмени самата мека връзка) и поради тази причина струваше по-скъпо. Сумата която платих тогава беше около 120 лв. и то с някаква отстъпка, около 15% мисля. Цялата работа отне около час и половина и останах доволен, още съм с тази мека връзка и проблеми нямам  :) . Също така, важно е да се отбележи, че там са два сервиза един срещу друг. Аз използвах услугите на долния - този който е по-близо до Цар Борис III.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчаха ми ЕМ Комплект и някакви си Крафт находящи се на Цветан Лазаров в Дружба, та викам да събера впечатления. Иначе при мен е скъсана в долната част и мога още ден два да по карам така, но трябва смяна. Значи около 120 лева да си приготвя грубо.

Благодаря за мненията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крафт, направо ме убиха 330-390 за труд плюс части, признавам си малко ме натъжиха, ще ходя при ЕМ Комплект, но ако и там толкова кажат, ужас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.