Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не иска да пали, EPS Error


tralala

Recommended Posts

Здравейте. Имам следния проблем: онази вечер се прибрах с шкодата (Октавиа, бензин, автоматик) без никакви грижи, на следващата сутрин се качвам - не иска да запали, въртя ключа - не издава никакъв звук, иначе се включват радио, фарове, огледала. Изписа ми ESP Error, порових в нета и видях на няколко места, че може да е паднал акумулатора. Малко странно ми се стори, че има ток за всичко друго, но не и да запали ама все пак снощи го заредих. Днес го сложих и пак същата работа (и лоста е блокиран, но не знам това дали не е нормално при угасена кола). Не знам дали е възможно само заради грешките да не иска да отлепи или дали трябва нещо още да се пипне след като е махан акумулатора. Странна работа... един ден караш на другия ни вопъл ни стон. Нито са ми светвали крушки, нито други грешки и сега нищо друго не свети.

Някой да е имал подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го четох... затова свалях да зареждам акумулатора, но не свърши работа. Днес и правиха диагностика оказа се някакъв проблем на електрониката на скоростната кутия. Дали е само сбъгасяно или нещо е изгоряло предстои да се разбере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.