Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предно стъкло


vladkant

Recommended Posts

Здравейте, някой скоро да е сменял предно стъкло на шкоде окти 2003та

Интересува ме цени и мнение от сервиз където е правено.

Благодарско предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам те интересува цена за София.

Брат ми есента сменя челно стъкло на неговата, но ние сме от Враца. Поръча го в "Кобра" с експресен монтаж, понеже беше след работно време и му го монтираха извънредно в сервиза късно вечерта. Всичко 180 лв. До сега не е казвал за проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих - неговата е 2001-ва, не знам дали има разлика в цената за фейса, като и преди него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за София. И аз не знам дали има разлика преди и след фейса.

Кобра предполаам че няма да имат разлика в цените, най много 20-30 лева предполагам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих Nordglass било европейско, за сега е добре 175 лева.НО ще видим.Гледай монтажа да е добър.

Редактирано от SvPopov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по гражданска мога ли да го мина?

В смисъл да кажа че от предният автомобил (в случая ще е мой познат), е излетяло камъче и че така е счупено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По гражданска няма как да го "минеш", освен ако някой не те удари. За да те удари като за предно стъкло, бая ще трябва да се раздаде...

Съвет от мен - сложи си хубаво стъкло за да не слагаш два пъти. Преди няколко години, на един първи Януари си заварих моята със счупено стъкло. По всяка вероятност от хвърлена бутилка. Монтирах най-евтиният вариант в Кобра. Беше нещо от сорта на 120 кинта.

НЕ пасна както трябва, долу при кората на чистачките се отвори луфт, скърцаше (дали заради кофти монтаж или стъкло не мога да стм сигурен) и за 1 година така стана на точки от камъчета, че не беше истина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си мисля за качествено, днес мисля да питам и в ЕТ каква цена са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СимПетСим работят само с оригинални стъкла. Аз лично по каско минах моето задно стъкло, струваше 290 лева с монтажа. Питай и тях, ако искаш.

Лично аз останах много доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ от сайта им ми излезна някаква сума 460 лева (може и да не съм нацелил моето), но там май е без монтаж...ако наистина е около 700- отпада ....

Благодаря за отзивите, сигурно ще го сменя до края на другата седмица, при всяко шофиране цепката се увеличава- вече е до половината джам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес питах за моята Ок1 в ЕТ.Челно стъкло 365лв.Монтаж 100лв.

Редактирано от martomodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертите които ми дадоха днес от СПС-220 лева, кобра 170-190 лева....

А от ЕТ няма как да стане при мен.....

А се замислих стойката за огледалото дали я местят или тя си е с новото стъкло- не съм сменял до момента никакви стъкла по нито един от автомочилите които съм имал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избирай СПС. Стойката за огледалото си е с огледалото. Ще ти я преместят на новото стъкло. Тя е залепена, не вградена. Даже на стъклата има "точка" за точното залепяне :)

 

п.с. - Помоли ги само много да внимават със стикера за ГТП. ГОто и винетката подлежат на "подмяна на стикера", но ГТПто се прави на ново ако искаш стикер...

п.с. - Ако нещо се случи с винетката и не могат да я преместят, трябва да я запазиш. Ако щеш и на парче стъкло. Сменят само срещу стара "повредена".

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите :)

Ще пиша как е минал монтажа

И аз мисля да е СПС....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за СПС.

Втора година карам с челно стъкло сменено от тях и нямам абсолютно никакви забележки за момента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за СПС.

Втора година карам с челно стъкло сменено от тях и нямам абсолютно никакви забележки за момента :)

Утре съм там, казаха пинкилтън цена 220 лева с презалепването на ГО и ГТП. Чак вечерта съм щял да си взема колата :/

След седмица две ще пиша как е снъклото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех, колега.

По спомен, когато си сменях моето стъкло, умишлено я оставих да престой в гаражът им поне 24 часа, за да съм сигурен, че после няма да им МЯУ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми при мен е сложно с автомобила, трябва ми 24 часа...иначе ми е ясно че трябва да е в покой.

За момента съм доволен :) дори не се наложи да си намествам средното огледало. Единственото което не ми хареса- лепенката за ГТП, личи че е разлепвана и ги помолих за някакъв документ евентуално ако някой полицай реши да се заяжда, написаха ми нещо като каранционна карта и сложиха печат. Сега ще се пробвам да си сменя лепенката в пункта където минах преглед. ГО- то ще го оставя както е, понеже и там личи че е разлепвано....

В общи линии съм доволен от СПС на военна рампа до бежанците :)

А....и още нещо се сетих, има малко силикон от вътрешнята страна по страничните "панели", но това не е кой знае каква болка. Залепили са и държачката ми за пропуска но и това се преживява.

А сега търся на болтовете на чистачките имаШЕ пластмасови капачки които ги покриваха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият ти вариант за смяна на лепенка е "Технически преглед след отстраняване на повреда". Което беше мисля половин от цената на прегледа.

Не се занимавай с глупости. На средностатистическият полицай:
1. НЕ МУ пука

2. Наясно е 

3. И да се заяде, ти преглед имаш и то е регистрирано в ИААА. Това, че нямаш някакъв безсмислен стикер на предното стъкло - голям ПРАЗ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, 

радвам се, че всичко със стъклото е наред. Това със силикона и при мен го има, вижда се като се вгледаш, но поне за мен е по-важно не толкова дали се вижда, а дали ще тече от там :D

Тези капачки за които говориш мисля, че могат да се намерят за 5лв бройката в АвтоБим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се притеснил особенно за стикерите, имам гаранционна карта с печат от автостъклата- а ако тръгнат да се заяжда някой, имам и талонче и т.н. и за гтп и за го :)

Мойте лепенки бяха идеални в сравнение с един друг автомобил на който бяха паднали и на две части....ама явно не винаги се получава презалепването.

SawBas- да, важното е да не тече :)

Капачките ще ги потърся- благодарско за насоката, от автобим съм доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.