Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подновяване на гражданска отговорност


ndandanov

Recommended Posts

Здравейте, Колеги,

 

Дойде време да подновя гражданската отговорност на колата - Skoda Octavia 1, 1.8, 125 к.с., 1999 г., регистрирана в София-град с номер СВ******. Аз съм на 25 години с книжка от 7 години (без няколко дни) и нямам ПТП досега.

Разгледах предложенията на компаниите (най-вече ползвах сайта на брокери като SDI и I&G) и цените за ГО с еднократно плащане варират от 200 лв. до около 600 лв.

 

Тъй като това ми е първи личен автомобил и до момента съм ползвал услугите на Бул Инс (с ГО към тях купих колата), ще се радвам да споделите своите мнения относно избора на застрахователна компания, предимствата и недостатъците им, както и съображенията, които трябва да имам предвид при сключване на нова застраховка ГО.

 

 

Потърсих подобна тема във форума и не открих актуална такава. Ще се радвам, ако съм пропуснал нещо, да ме насочите :-)

Благодаря Ви предварително!

 

Поздрави,

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да извиличаш полза от наличието на ГО в компания X, прави си възможно най-евтината и газ :) Особености няма никакви.

ГО няма никаква отношение към теб самият, така че само цената трябва да те вълнува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има значение само ако ще правиш и каско, тъй като имаш отстъпка за каското ако гражданската ти е в същата компания. Ако няма да правиш каско ти е все тая къде ще я направиш, гледай най-евтината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за никаквото значение и най-евтината :) КАСКО-то е по-важно да се чете м/у и под редовете :) гражданската не е тъй, търси най-ниското предложение като цена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

 

Много Ви благодаря за полезните отзиви!

Сключих ГО днес по най-изгодната оферта. :)

 

 

Поздрави и всичко най-хубаво,

Ники

Редактирано от ndandanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.