Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Масла Mabanol


volodia85

Recommended Posts

Карал съм старата кола с такова 2-3 смени и нямам лоши отзиви. Бяха ми го донесли от Германия обаче. Ако ще го взимаш от тук, виж поне да е от вносителя ауто-хит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за доказаните марки. Слагам Castrol, но винаги като купя маслото започват да ме обвземат едни съмнения дали не съм попаднал на менте. Този Mabanol ми го похвалиха, немско е и предполагам, че като не е толкова известна марка няма ментета. Вносителя не е Ауто хит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доказани марки?

 

Знаете ли какво е предимството на китайските марки? Че са единствените, които нямат ментета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за доказаните марки. Слагам Castrol, но винаги като купя маслото започват да ме обвземат едни съмнения дали не съм попаднал на менте. Този Mabanol ми го похвалиха, немско е и предполагам, че като не е толкова известна марка няма ментета. Вносителя не е Ауто хит.

 

Ако се взима от читави фирми, няма проблем било с Кастрол,Мобил,Мотул и т.н

Следващата смяна , аз лично ще сложа Red Line на Шкодата. Сега е с Мотул, и за 4к км съм доволен. Има едно неписано правило за маслата:

- Може да изкара една зима и две лета. 

Редовна смяна спрямо препоръката на вискозитета от производителя, и 300к+ км няма да имаш проблеми по двигателя.

 

п.с Имам познат с Пасат 1.9 ТДИ 110 к.с, който прехвърли 1 милион км преди около година(и още се кара). За този период, 3 турбини, масла и филтри, два пъти подгревни свещи.На 950 хиляди го отовориха за ревизия, и кометара на майстора, аз отворих здрав двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.