Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода в купето


Dropkick murphys

Recommended Posts

Здравейте.Преди около месец забелязах че под стелката на шофьорското място е влажно,но тогава помислих че просто е влязла вода под стелката.Сега съм сигурен че не е това.Казаха ми че под кората на стъклото има много листа и водата може да влиза вътре.Искам да попитам възможно ли е отдолу да влиза от някъде като карам?Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е! Има теми ако потърсиш. За отводняването :)

Всякакви листа, кал и боклучи могат да запушат въпросните отвори за отводняване и съответно да почне да влиза вода в купето. Махаш калобраните (ако имаш) и подкалниците и ще видиш, колко мизерия има събрана. Потърси темите тук - ще са ти от полза и с насоки къде точно да почистваш. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почисти въпросните дренажи и погледни също долу където се събира конденза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почистих каквото успях,мизерия имаше,докато махах рамената даже мислих да се откажа :)Накрая излях малко вода,и тя се стче под калниците,което май значи че съм успял.Ще си покаже сега с тия обилни снеговалежи.Благодаря на всички за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лесно сваляне рамената на  чистачките използвайте двураменна скоба. Не е скъпа /около 6 лв./, но свалянето става перфектно за секунди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабо място им е изобщо на всички представители от VAG Group това,но се свиква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.