Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разпродажба/разчистване


Recommended Posts

Здравейте, доста време мина откакто аз и моя шкодилак се въртяхме по таван (2014), но все още мазето ми е пълно с части и дреболии. Колата беше 2000г, хечбег, 1,9 тди, 90 к.с.

Налага се да разистя, затова искам да махна всико на някакви символини цени,,,,както следва:

 

Стартер (2013 му правих пълна ревизия) - 30 лв.

Дизелова помпа, нагнетателна - 30 лв.

Предни шенкели, ляв и десен, оборудвани с амортисьори, дискове и спирачни апарати с накладки (целия кол :) 40 лв./броя, например

Серво за спирачките (голямото кръглото черното :) 20 лв. (спомням си че го сменях от голф4)

Имам цял плюшен салон от голф 4 (ъпгрейд :) в отлично състояние, не знам колко пари, тогава го взех за 100 лв. сега е 30, например

Стабилизираща щанга - 10 лв.

Казанчета антифриз и чистачки - х5 лв.

Кутия въздушен филтър с дебитомер - 20 лв.

 

Имам и други неща, но честно не знам какво са :), мисля че видях n75 клапан, маркуча за турбото (тоя кривия), един дебел гофриран (мисля че за въздуха), механизъм за стъклото (пише задна лява), разни пластмаси от купето, кори за вратите...

 

Нямам никакви ламарини, фарове, брони, греди, табло, волан (май само еърбега остана, но не го видях), колата се продаваше на чати 2015 и най-интересното се изкупи.

 

Ако някой се интересува да звънне, иска ми се днес да разчистя, утре което е още в мазето заминава или на вторични или в кофата.

0876 299 015

Милен

София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ме, мишо сиво е,,,,,изхвърлих ги днес, но гледам, че още стоят до кофите, ако имаш интерес ще ходя да я спасявам :)

Недей недей мерси все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.