Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ръчен сгъваем гараж


Fibrom

Recommended Posts

Какво ще кажете за това, колеги? Има ли някой преки впечатления от подобно нещо?

 

https://www.iparking.bg/rachen-sgavaem-garaz-za-avtomobil.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко неща да изхейтя...

1. Имаш ли къде да го сложиш? Разбирай, охраняем паркинг или двор на къща? Защото пред блока няма да го бъде поради ред причини.

2. Вятъра ще го убие, както и тежестта на снега. Също така, материала изгаря от слънцето с течение на времето.

3. Цената е несериозна за тази конструкция и материя.

 

Горното е на база приличен опит с тенти от 100 до 3000 лв., които ми се е налагало да купувам. Този гараж си е тента/шатра, само че с нестандартна консткурция. Съдейки по снимките, материала и конструкцията са като на тента за 150-200 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палатка-парник - малей... 1200лв :D Това прилича на най-големите палатки в Декатлон по 200-300лв :D 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доразгледах сайта. Тези хора не знаят на кой свят се намират според мен...

Ааа, не - напълно нормални цени за търговска марка, започваща с "i" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако спирах всеки ден някъде на открит фирмен паркинг, бих се замислил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В центъра на нашия град навремето имаше такива.Конструкцията на някои още си стоят.Доста дебели железа са си.Имам съоченик в тези блокове и казваше,че лятно време вътре ставало доста топло.Зимата пак си е студено,само дето пазело снега да не трупа на колата.Но вкараш ли я със сняг,вадиш си я с него.Чергилото било доста дебело от рода на тиров брезент и карал около 10 години.Но това е с материали от едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега материалът е подобен на този на чадърите от "едно време" :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама ако го оставиш пред блока и някой "доброжелател" му драсне клечката, не си представям какво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да спести стържене на скреж и лед от стъклата през зимата, друга полза - едва ли. Като се натрупа със сняг самата тента трябва да бъде почистена за да може се отвори, то колата май се чисти по-лесно от това, поне е твърда. И ако няма проветрение е по-гадно за ламарините отколкото колата да си стои без него. Вън като пекне слънце- сняг и лед по-често падат през деня и съхне, а вътре...

Да има какво да продават търговците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, такова имаше и едно време (да се разбира преди 30 години) - даже до преди 7-8 години една такава конструкция си седеше в Надежда, ама я бяха претапицирали с ламарини. 
Тръбна конструкция, дебел, промазан брезент, монтаж с 4 дюбела в асфалта, лятото жега, зимата студ, но няма сняг или пряко слънчево греене, а и пази от градушка - все пак предпазва колата от някой атмосферни влияния.

Да де, ама това като гледам е найлоново - нещо не ми се вижда толкова надеждно. Пък цената...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.