Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Механизъм за прозорец - замяна от друг автомобил


bu4komobil

Recommended Posts

Здравейте колеги.Отскоро съм собственик на фабия мк1 1.9тди пд.като цяло колата е много добра с изклщючение на това че предишния собственик е бил голям мърляч(колата беше изключително мръсна).И сега ново разочарование отворих шоф.врата тъй като неработеше стъклото и огледалото и какво да видя липсват моторчето и водачите но за сметка на това  прилежно подряни 2 дъски :angry: .та бях на автоморгата много донори от VAG групата но никакви шкоди.може ли да ми кажете дали някои водачи и моторчеата за взаимозаменяеми с тези на шкодата.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди три годин и аз имах подобен проблем и майсторът ми взе китаец ~ 60 лева. Тази година се случи същото и на навигаторската врата и сложих пак китаец и до този момент нямам никакви проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 60лв не е възможно моторче и водачи ако ще и албанец да е. За 60лв продават тавата с жилата и водачите и на нея трябва да си сложиш моторчето и тонколоната.

С търсене се намира всичко по моргите, колега. Има коли от Англия за части се внасят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.