Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Млечен шоколад О3 FL 1.4tsi комби :)


Pijomir

Recommended Posts

Най-накрая я взех... Очаквах с нетърпение това събитие и ето, случи се.

 

Малко подробности за автомобила:

 

* 1.4 TSI комби;

* ръчна скоростна кутия;

* цвят мапа кафяво;

* модификация стайл + пакет лоши пътища, затъмнени задни стъкла, подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба, кожа на гърба на предните седалки, интериорно осветление в краката на пътниците, алармена система с обемни датчици;

* допълнително вече поръчах предни калобрани и черни прагове за вратите.

 

 

IMAG114111.jpg

IMAG1144.jpg

 

Обективно мнение за сега не мога да дам - карам я плахо и внимателно. Като посъбера опит, ще драсна някой ред.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Колега! Много е красиво комбито! Да те радва и слуша!  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамицата й и картофарка, много е хубава! :) Със здраве да се кара :)

 

п.с. - Ще се зарадвам ако качиш някоя и друга интериорна снимка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених гумите с bfgoodrich g-force winter 2. Взех 4 стоманени джанти още преди да взема колата. Тях ще ползвам за зимни. Въпреки че са 6J вместо 6.5J и с офсет 50 вместо 46, не стоят толкоз навътре. Засега ще карам с тях, нататък ще помисля за 2ри чифт лети, макар че не знам доколко си заслужава - колата е семейна и съм я взел да ми върши работа.

 

Относно интериора - въпреки че е текстил, изглежда много добре. Взех опцията за кожа отзад на предните седалки - мислех, че ще е само част, но, всъщност, целите седалки отзад са облицовани с кожа. Суинг въпреки че е по-малък, е достатъчен в този си 6.5 инчов вариант, а това, че са налични механични бутони, ми допада повече от решението при болеро и нагоре.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. - Ще се зарадвам ако качиш някоя и друга интериорна снимка :)

Какво точно искаш да снимам? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не и джантите :D

Е, що бре?

То...рядко се вижда такава Октавия с джанти от “джелезу”, така че не е зле да в има в архива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, що бре?

То...рядко се вижда такава Октавия с джанти от “джелезу”, така че не е зле да в има в архива :)

 

А нищо само се намирам на приказка :D

Щом той е доволен от визията, всичко е точно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В квартала има 2 със стоманени. Едната е с станалото вече твърде популярно стоманено сиво... :)

 

Моята ще е третата.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. - Ще се зарадвам ако качиш някоя и друга интериорна снимка :)

IMAG1149.jpg

 

IMAG1147.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Честито и от мен, нашата е в същия цвят. Препоръчвам ти да си купиш (или да ти подарят) комплект гумени стелки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

 

Честито и от мен, нашата е в същия цвят. Препоръчвам ти да си купиш (или да ти подарят) комплект гумени стелки.

Кога си я взимал твоята? Интересно ми е кога са заменили топаз с мапа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи цветът е малко по-различен... ;)

 

Ти трябва да си с топаз кафява. Жена ми не искаше кафяво, но като видя в шоурума топаз, се нави. И сега не харесва колата, защото се оказа, че кафявото е различно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам, че си питал кога сменят цвета :

 

The brochure says Topaz Brown will be removed from April and replaced in June with Maple Brown, which is a bit darker.

 

Brown.jpg.1e9f41639ba8202fd4c49381b9f91c

Редактирано от digitalundgrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.