Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Това сериозно ли е ?


The Best Forman

Recommended Posts

ТОВА може ли да бъде прието на сериозно ?

Вярно , че на всеки платен път трябва да има такъв безплатен , но тук освен , че на всички пътища има табели за винетка няма алтернативни ... то и пътища няма много , ама акт за винетка плюс обжалване , плюс безпалтно (от адвокат) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мене ми е интересно,така и така ще ми трябва винетка чак след март ама не ми се вярва да ми се размине купуването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само им виж източника на информация. Не мога да се сдържа - скъпи дон Чичи, това се нарича фейк нюз. За възрастни хора като теб - кьор фишек. Не е като да е отпечатано в уважаван източник, примерно "Трета възраст". Как изобщо попадате на такива олигофрении?

Път, на който има знак за винетка, не е платен. Винетния стикер е пътен данък, какъвто има под една или друга форма в цяла Европа. На места е в цената на горивото - справедливо колкото повече караш, толкова повече плащаш. А платен път е път с тол такса.

Ограничавали им били правото на придвижване - ми да шляпат хаджипешовата.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се надявам да е така и да не се наложи да си купувам още 1 винетка за годината, но ме съмнява да е вярно. Сайта е някакъв съмнителен, няма линк към тази група с адвокати, няма допълнителна информация и тн :(

 

Само да ви припомня, че съда (ВАС) отмени увеличението на 97лв през 2016, но не виждам да се е променило нещо и пак си плащаме

http://www.mediapool.bg/sadat-otmeni-poskapvaneto-na-vinetkite-news251653.html 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Увеличаването го отмени тричленен състав, като жалбата беше по процедурата - увеличението не било подложено на обществено обсъждане - а не по същество. Последва обжалване от МС и петчленен състав потвърди по-високата цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На запад това важи за платените магистрали-до тях трябва да има и второстепенен неплатен път, но за винетките не важи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА може ли да бъде прието на сериозно ?

Вярно , че на всеки платен път трябва да има такъв безплатен , но тук освен , че на всички пътища има табели за винетка няма алтернативни ... то и пътища няма много , ама акт за винетка плюс обжалване , плюс безпалтно (от адвокат) :D

Уважаеми Дон Чичи, възрастта не е порок, но Уви, във Вашия случай, явно е...

Ще Ви отговоря, с края на един популярен виц - "Чичи, Чичиии, мъж за женене стана /макар, Вие отдавна да сте преминали този етап от живота/, а още носиш, руски часовник..." !!!

Вярно, че на Вашите години, си хвърляте спестяванията през балкона, но все пак - поне опитайте, да се държите "на ниво" !!!

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно е разбира се! Сериозно е за държавния бюджет (приход от актове), съдебната система (приход от държавни такси), адвокатите (приход от адвокатски хонорар).

 

30 години хората в България крещят демокрация, но когато ги накарш да платят за нещо, почват да ронят сълзи по това "недоносче" социализЪма. Мъка! Последното не го пиша към постъра. Просто всички подобни заглавия привличат маса народ, защото никой в България не обича да плаща за това, което ползва. За сметка на това всеки обича да мрънка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несериозно е да се иска данък или каквито и да е тол такси за "калдаръми" тип "магистрала Тракия" (Пловдив - Ст. Загора)

А иначе във "фейса" половината се написали, че работят в ГДБОП или БМВ, сега пък и адвокати станаха  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма как да е вярно (изключвам съмнителния източник). Както Ицо отбеляза, пътен данък в "белите" държави се плаща под една или друга форма. Ако приемем това с винетките за истина, кой и как ще плаща пътния данък? Реално в България той отпадна, а винетката дойде вместо него. Разбира се, на мнение съм, че не виждам къде и в какво отиват парите ми (ни) за винетки, но това е съвсем друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблемът не е в цената,а в услугата не може да плащаш 100лв на година за нищо къде са тези пътища ? само дупки зимата локви и кал лятото прах,като измия колата не мога за 1 ден да я видя чиста

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.