Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна радиаторче на парно...


jorojoro

Recommended Posts

Хм,там антифриз трудно.

Да не ти е пробит водния радятор,или скъсан маркуч от охлаждането?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
На 8.01.2020 г. at 10:09, pachogr написа:

Зравейте по темата за смяна на радиаторче на парното имам теч на антифриз при по продължително каране на колата прави мазни петна от долу бях на майстор нищо не можа да открие съмнява се че е радиатора на парното и че теча през отливника на климатика и от там долу капе вътре нямам теч изпотяване на стъкла колата е Октавия 2 1,9 дизел 105 кс

 

колега зад двигателя има едно маркуче което влиза в самия радиатор! навремето и аз губих антифриз ходих къде ли не и даже ми разглобиха таблото и ми искаха 1500 лв и проблема продължи! не че му ги дадох но ми уакаха таблото. накрая за 70 лв ми го оправика. с 1.9 130 коня съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.