Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 1 facelift ambiente


bakalovag

Recommended Posts

Здравейте колеги. Дойде вреюе да се разделя с любимия си автомобил поради лични съображения и емоции. Автомобила е много поддържан. Сменил съм август месец тампони шарнири и накрайници. Сменени са вътрешните карета също. Септември смених радиаточе на парното с ремонт на клапи на парното и профилактика на климатик. Декември смених задни амортисори Закс и тампони на заден мост Лемфьордер. Озвучаването е подменено като на мястото на оругиналното е сложено такова което свири много по-добре. Фаровете са с вградени биксенонови лупи, които съм вграждал аз и светят много добре. В момента е с винетка за 2018г. застраховка ГО и ГТП. С 4 зимни гуми като предните са купувани нови миналата зима, а задните са на 3 сезона.

Към колата давам и разпръсквачи за 110 кс ако някой иска да ги смени и чипне.

 

https://m.cars.bg/offer/c1432935

 

Цена за форума е 4500лв. с разумен коментар.

Колата може да се види и в София.

Редактирано от bakalovag
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадете се на телефона, който е посочен и ще се разберем да видите колата. Иначе постоянно се кара в София, така че може да се види навсякъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.