Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Завиващ Фар Bi-Xenon


nlozanov

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Някой знае ли от къде може да се купи пасажерски фар, би-ксенон, завиващ за Superb 2009-та? Видях, че се продават такива (без емблема), но предполагам са афтър маркет. Някаква идея каква марка е заводският? И отделно ли се закупува системата за пръскане под фара?

Редактирано от nlozanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е Хела оригиналният. Тези без надпис са афтърмаркет. Приготви се за сериозна сума, нещо от рода на 1,2 без крушки и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е Хела оригиналният. Тези без надпис са афтърмаркет. Приготви се за сериозна сума, нещо от рода на 1,2 без крушки и т.н

 

Мерси, колега. Ще мине по каско, надявам се ... но не искам да ми сложат някой китайски в сервиза, за това ще ги насоча :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В olx има един за 700 лв, предполагам си го видял.

 

https://m.olx.bg/ad/desen-far-za-shkoda-skoda-superb-suparb-superb-ID5kFyk.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Някой може ли да ме ориентира как стои въпроса с подмяна на крушките за въпросния фар - завиващ би-ксенон.

 

Интересува ме колко излиза подмяна с оригинални крушки от Еуратек например и афтърмаркет от къде и колко струват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.