Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Собственик съм на Fabia 1. Искам да подменя единствените говорители, които са в предните врати. Самите те са без ел. стъкла. Каква е дълбочината на колоната и има ли смисъл манипулацията ( от гледна точка на качеството) благодаря в аванс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, щом си без ел.стъкла имаш голям диапазон от избор, проблема е при фабиите, които имат, защото максималната дълбочина на монтаж там е 55мм. До колко има смисъл... Ако не си някой супер взискателен със сигурност ще усетиш разлика. Аз лично съм слушал афтърмаркет двукомпонентна система на Фабия без изоляция на вратите и вързана на оригиналните кабели(т.е. директно към плеъра)  и на друга Фабия, правена от хора занимаващи се с това, където вратите бяха добре изолирани и колоните минаваха през усилвател, е тогава разликата е много голяма, но и цената за тази конфигурация беше около 600лв, което лично за мен си заслужава.
Но ако не ти се занимава толкова, то поне си вземи двукомпонентна система, пак ще има осезаема разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.