Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с кликащо реле на мигащите - решен


sauber

Recommended Posts

Здравейте,

Появи ми се едно странно кликане от релето на мигачите (което както навярно знаете е в бутона на аварийките). Ляв, десен и аварийни мигачи си работят безупречно, но имах проблем след подаването и съответно изключването на десен мигач (само десен). Релето продължаваше да клика спорадично, без определен интервал, а напълно хаотично. Някой път кликаше 1-2 пъти, друг път 10 пъти. Доста дразнещо както можете да се сетите.

От начало реших, че проблема е в релето, сиреч имах нужда от нов бутон за аварийните. Потърсих го известно време, но не успях да го открия. Този бутон се вгражда само и единсвено на Супърб 1 и съответно не е супер разпрозстранен. Накрая успях да го намеря в Шкода Горна Оряховица, но междувременно попаднах на това видео:

Изпълних процедурата по същия начин и проблема изчезна в същия миг. Според разни писаници в интернет, това е чест проблем във ВАГ групата, което ме изненада. Толкова ВАГове около мен, включително и мои - никога не бях чувал за този проблем.

 

Допълнително инфо:

Използвал съм продукти на Motip за "ремонта", но както казва и човека във видеото - Просто да е contact cleaner, все тая на коя марка ще е.

Не съм разкачал нищо по инсталацията. Просто оставих да "дръпне" 10 минути преди да тесвам

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.