Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Octavia 3 с различни волани


maestroto

Recommended Posts

Здравейте,
 
Търся да си купя шкода октавия 3 и попаднах на два варианта на волани. 
Имам един странен (тъп) въпрос вероятно, но дали има разлика в цялата кола ако е с единия или другия волан или е само във вида на волана?
До колкото аз знам, волана който е с 4 лъча е от по-старо производство, а този с 3 е от по-новите, но дали това е така?
111111.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата са си за модела. В началото, трилъчевият беше като допълнителна екстра, докато сега, май всички си излизат с трилъчев. Има и още един вариант.

https://cdn.skoda-storyboard.com/2017/06/OcC_RS_245_000021-768x512.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А скосеният от доло е хулиган :)

 

И на допир е страхотен! А и с перата за смяна на скорости...... :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато избирах моята О3, през 2015 г., имаше вариант за волан с 3 или 4 лъча. Аз си избрах с 4. Сега не знам как се предлагат новите О3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А скосеният от доло е хулиган :)

Е аз съм с такъв с доплащане 258 лева беше тогава 2016 ! Трилъчев скосен много ме радва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сменяш колата, а? Да се похвалиш, Влади! Успех с покупката!

 

Ами време е за малко ъпгрейд. Иначе на старата нищо и няма ама :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата са си за модела. В началото, трилъчевият беше като допълнителна екстра, докато сега, май всички си излизат с трилъчев. Има и още един вариант.

https://cdn.skoda-storyboard.com/2017/06/OcC_RS_245_000021-768x512.jpg

 

Да, и аз това успях да разбера от познат в Еуратек. Че сега вече всички са с 3 лъча, но преди е имало и от двата.

Мен ме интересуваше дали има разлика в самата модификация на колата ако е с единия или с другия модел волан, но се оказва, че е само волана разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.