Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Шкода фелиция комби дизел


gogalov

Recommended Posts

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54981-skoda-felicia-lk-19td-combi/

С тази няма да сбъркаш!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

Видях, че колегата е споменал моята обява, като кола която си заслужава.

Предполагам, че търсите, специално Фелиция, дизел и комби, заради цената. Колата стартово е ефтина и ефтина за потдръжка, ако не търсите това предполагам, че щяхте да се огледате за Октавия или нещо по-ново. С оглед на това, смятам че моята е не подходяща, заради стряскащата цена!  

 

И все пак, ако имате въпроси при покупката на Фелиция, смятъм че мога да съм полезен, с отговор на всеки съпрос за този модел и бих ви дал съвет за всяка, кола която харесате!

 

0887376636 Малкия Коце  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не искам да те обида имам фелиция която е оправена от а до я но проблема при нея че не мога дая прехвърля на мое име за това търся същата кола и за 8 години дето я карам не съм имал проблеми със нея единствено не мога дая прехвърля води се на фирма и самата фирма има задължение към данъчното а самата кола не дължи грам данък но е запорирана и няма прехвърляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма с какво да ме обиждаш, след като си на ясно с модела, нямаш нужда от съвети. Успех с търсенето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.