Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за щети и препоръки :)


toma_todorov

Recommended Posts

Здравейте. Имам щети по предния десен калник (огънат), предна дясна врата (само боя) и огънат праг. Въпроса ми е къде в Стара Загора се занимават с такива работи? Вратата трябва да се пребоядиса. Калника и прага да ги сменя с нови или изчукване? Какво е вашето мнение? Ако нещо съм объркал раздела се извинявам, но така и не успях да взема решение за кой раздел е точно темата.bfi1517561493f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Не мога да ти помогна с адреси на сервизи в Стара Загора, но предвид възрастта на колите, силно ме съмнява по каско или ГО да одобрят нови калник и праг. Айде за калника може и да се навият, но за прага.... Може да потърсиш калник от  моргите, няма значение дали е преди фейса или не, както и дали идва от комби, седан или хечбек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Не мога да ти помогна с адреси на сервизи в Стара Загора, но предвид възрастта на колите, силно ме съмнява по каско или ГО да одобрят нови калник и праг. Айде за калника може и да се навият, но за прага.... Може да потърсиш калник от  моргите, няма значение дали е преди фейса или не, както и дали идва от комби, седан или хечбек.

ГО за щастие ми изплати доста прилична сума. Експертът ми беше описал 4 елемента: двете врати парга и калника. Идеята ми е дали е по добре да си купя нов калник или да ми го прави майстор с кит, но според мен наистина е по-добре и направо ще си купя нов калник. Прага ще ми е малко интересно как ще стане, но предполагам, че ще стане. Ако някой познава майстор в града да драсне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГО за щастие ми изплати доста прилична сума. Експертът ми беше описал 4 елемента: двете врати парга и калника. Идеята ми е дали е по добре да си купя нов калник или да ми го прави майстор с кит, но според мен наистина е по-добре и направо ще си купя нов калник. Прага ще ми е малко интересно как ще стане, но предполагам, че ще стане. Ако някой познава майстор в града да драсне.

Колега, за прага не се притеснявай, "тенекджиите" всичко оправят. Имам едно хале, което съм дал под наем на такъв майстор, такива неща видях за няколко години... голяма част от колите "Нов внос" минават от там. Колкото до калника, доколкото съм чувал от въпросния човек, е безмислена занимавка и поне той, не се захваща с подобни неща, а като виждам твоя е доста огънат. Според мен поразгледай обявите "за части", нищо чудно да си намериш в същия цвят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калник си вземи ртора употреба, но да си е оригинален. Ако е нов е менте и не е скъп, но ще изгние за 2 години. Останалото не страшно, ще ти го боядисат без проблем. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.