Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на нов автомобил


yanakiev

Recommended Posts

Не! Значи, че няма сервизна акция за колата. Демек, производителя не е открил нищо нередно и не е викал за гаранционни смени или проверки въпросния автомобил.
Проверка по ВИН номер е хубаво да се направи директно в ЕураТек ако има услужлив служител! А ако има сервизна книжка с печати и въведени километри + извършени "операции" - най-хубаво. Щото ако е правена/обслужвана в официален представител, в ЕураТек излиза абсолютно всичко. Така проверих моята и за мое щастие се оказа, че всичко съвпада (че дори и бонуси имам). Аз преди това си комуникирах с предния (оказа се и единствен собственик), но като минах през ЕТ, ей така, от любопитство попитах и всичко си излезе 1:1

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • MitkootIbiza

    17

  • Typi_taratajki

    7

  • The Best Forman

    6

  • felicialx

    6

Най-много писали в темата

Ми от собсвеник намерих само една  70 коня (бензин май беше) и ща не ща трябва да рискувам с авто джамбазите. А как да направя проверка в Еуратек? Ако им звънна и продиктувам ВИН или на място с колата трябва? Иначе джамбазина е написъл че има сервизна книжка.

Редактирано от MitkootIbiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е с ВИН-а да си на място в ЕураТек. Не знам, колко са отзивчиви по телефона. Не пречи да пробваш. Може да се окаже читава колата и да те изненада приятно. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре т.е. вече днес, отивам в София да видя Румстъра. Обаче едно нещо от снимките ме озадачи. Колкото и да се взирах в километража, не открих стрелка за горивото и най-вече за температурата на охл. течност!? Как е възможно да има кола без датчик и показател на темп. на двигателя...??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лампа за студен и прегряващ се двигател, споко...! Има си датчици!

И много други автомобили от много по висок клас са по същия начин, поне няма да се притесняваш и задаваш въпроси, защо ми се движи стрелката надолу или нагоре!

 

Нивото на горивото е на дисплея, няма мерителна щека..., по всяко време ще знаеш количеството в резервоара!?

Редактирано от stocher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ама тая лампа ще светне когато мотора вече е прегрял, а ако е стрелка може да се следи температурата и прегряването да се предотврати. Иначе колата я проверих, на реални километри е.

Редактирано от MitkootIbiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях Румстъра, но не ми хареса. Над номера на задната врата избила ръжда, предна дясна врата отдолу - ръжда, УБИЙСТВЕНО скърцащи шофьорска седалка и подлакътник, прокъсана дясна седалка, липсващо копче за регулиране на страничните огледала, проблем с алармата (шофьорската врата едвам се отключи и джамбазина успя с 300 зора да я отвори от външната брава). Двигателя пали от раз, не пуши грам, дърпа добре, обаче е много шумен. Маслото му е черно като катран. Колата лично на мен ми е много тясна и в крайна сметка се отказах. Всичко това ме кара да се насоча отново към бензина! Иначе я проверих - за последно е влизала в сервиз на ЕТ 2015 на 91 000км. Някой ако иска, ето линк https://www.cars.bg/offer/c2476588

Редактирано от MitkootIbiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://m.mobile.bg/details/11519377501311585

Ето един бензинов, щом си решил да не е дизел. Изглежда добре на снимки. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.