Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разкодиране на аудио и навигация - онлайн


Recommended Posts

Колеги, здравейте,

Реших, че може да е полезно на някого. Използвах услугите на този сайт - https://www.onlineradiocodes.co.uk/. Току що си получих кода и работи. Плащането е през pay pal, така че притеснения не трябва да имате. Кофтито е, че кодовете на Шкода са най-бавни - някъде около 24 часа. Което все пак е поносимо :) Цената варира от 10 до 25 GBP според вида на това, което разкодирате.

Спестих си безумното и безсмислено ходене до Еура Тек, където не беше ясно за колко време им е необходима колата на място.

 

Надявам се да е полезно на някой в "безизходица". Цената в крайна сметка е същата като за разкодиране в произволен сервиз, с разликата, че не губите време :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Здравей те колеги , трябва ми малко помощ.Откачих си акомулатора от колата и сега ми иска 4-ри цифрен пин код !!!!???20200521_172010.thumb.jpg.4d681d6e6ddbce52a52e6c483b09a0bc.jpg 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, радиата на VW/ Skoda , (blaupunkt) се отключват с прочетен dump от чипа, или по CAN , ако са от същия автомобил. Няма смисъл да си пишете кодовете от бележката отстрани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако медията е от СЪЩИЯ автомобил - не би трябвало да иска код! При разкачване на акумулатора (за смяна или Ей така - за кеф) не би трябвало да иска код изобщо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.06.2020 г. at 11:20, Жоро с написа:

Имам болеро но ми иска код който нямам номера на болерото е SKZ1Z3K8442523

Код 0**6

пратено ви е на лично!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...
На 22.01.2018 г. at 20:24, xtoni написа:

И аз съм насреща за онлайн по сериен номер ;)

Втора употреба мулти медия за туран. Къде мога да я отключа??

20201111_143537.jpg

20201111_143544.jpg

Редактирано от Sasho79_by
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Здравейте, Колеги!

От скоро притежавам Супърб 2.8,но имам проблем с мултимедията,след смяна на акумулатор.Имам кода,но не ми дава да го вкарам.Аз ли правя нещо не както трябва.Ако някой има инфо,да го сподели,моля!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да бъркам, но мисля, че не би трябвало да ти иска код след смяна на акумулатор. Кода трябва да го иска, ако я сложиш на друга кола. Не че това е отговор на въпроса ти, но ми е странно защо ти иска код.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте! Собственик съм на шкода октавия 2. Аудиото ми е Stream. От скоро се загубиха няколко линии от пикселите. Намерих друго радио Stream но собственика не знае pin кода си. Можете ли да ми дадете кода. Серийния номер на радиото е SKZ7Z3F0010501.

Молбата ми е към колегата xtoni или друг някой ако може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.