Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПАМ Обжалване


Speedster

Recommended Posts

Здравейте,

 

Накратко колата ми беше дигната от тротоар на който няма знак за вдигане с паяк но няма и знак за паркиране на тротоар.Смятам че съм оставил изискуемите 2,0м за преминаване на останалите участници в движение.След жалба до ЦГМ и писмо до г-жа Фандъкова след 2 месеца ми беше отговорено че се позовават на мярка за принудително преместване/ПАМ/Нямам нито акт нито фиш само разписка за платени разноски на ЦГМ.

Интересувам се някой не трябва ли да ми връчи ПАМ за да мога да го обжалвам?

Каква е процедурата за обжалване и доколко съм в правото си за обжалване?

Какви са сроковете?

Повече по темата може да се намери във форума на следният адрес;

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54345-%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%8F%D0%BA-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D0%B6%D0%B0%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5/page-2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чл. 118. (Нов - Решение № 521 по Протокол № 48 от 26.09.2013 г.) За осигуряване на безопасността на движението по пътищата и за преустановяване на административните нарушения могат да се прилагат следните принудителни административни мерки:

преместване на паркирано пътно превозно средство без знанието на неговия собственик или на упълномощеният от него водач, когато превозното средство е паркирано в нарушение на правилата за движение на места, обозначени с неподвижен пътен знак, предупреждаващ за принудително преместване на паркирано превозно средство, както и когато създава опасност или прави невъзможно преминаването на другите участници в движението, както и в случаите когато е паркирано неправомерно на специално обозначено място, предназначено за паркиране на ППС превозващи хора с увреждания. Длъжностните лица от службите за контрол по тази наредба уведомяват районното полицейско управление, от територията на което е преместен автомобилът, за новото местоположение на превозното средство. Разходите, направени във връзка с преместването на превозното средство са за сметка на собственика на превозното средство, което може да бъде задържано до заплащане на тези разходи, като в този случай на нарушителя се съставя акт за установяване на административно нарушение или се издава фиш, а таксата за отговорното пазене на преместения автомобил се начислява от момента на уведомяването на районното полицейско управление.

 

------------------------------------------------------

Нито съм създал опасност нито съм направил невъзможно преминаването предвид това че оставил изискуемите два метра отстояние

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.