Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Roomster 1.9 TDI


Recommended Posts

Здравейте, Група!
От няколко дена вече се возя в един страхотен Чешки автомобил. Бързам са ви се похваля, закупих Skoda Roomster 1.9 TDI 2008 година. До сега съм карал само бензинови коли и наистина останах очарован от дизелчето. Страхотна возия, бърз, пъргав, малък от вън но доста просторен вътре. Ще имам няколко питания, но с тях малко по-късно. За сега само ме интересува какво означава модификацията Free на малката табелка под надписа на багажника. Иначе останах изненадан че отзад е с дискови спирачки, а по еталон я даваха с барабан. Вероятно изпълнението е по поръчка.
Като екстри базови, с климатик, круйзконтрол, парктроник, фарове с лупа(ако това е екстра), големият MFA, Cd с mp3, тонирани стъкла отзад, хладилна жабка, халогени, рейлинг на тавана, теглич.

image-46B3_59C5454D.jpg
image-23A5_59C5454D.jpg

image-72A6_59C5454D.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/arx1506116496u.jpeg



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много добре изглежда! Пожелавам ти много безаварийни километри! Доколкото намерих в гугъл Free е някаква модификация/ниво оборудване предлагана на австрийския пазар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Супер е колата, да си я ползваш с кеф и да те радва! :) Честно казано и аз се пробвах да намеря в нета нещо за тази Free табелка, но за съжаление безуспешно.  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи и пожелания! Бих желал да попитам има ли ръководство някакво за румстъра на Български!? И от къде мога да го изтегля. Единственото нещо което ми липсва е набора от документация и ръководства :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че има в сайта на ЕТ. И аз имах документи на хартиен носител, а оттам си дръпнах на български.

Виж това:

http://www.skoda-auto.com/en/mini-apps/owners-manuals/roomster

Редактирано от ivanstoyanovvvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин колеги имах неприятна изненада. Под шкодака имаше една хубава локва масло. Предстои обслужване в Еуротека-а и се надявам да ми дадът хубаво становище по въпроса с теча. Маслото беше почети като вода бистро с минимален мазителен ефект. Вероятно доста е старо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин колеги имах неприятна изненада. Под шкодака имаше една хубава локва масло. Предстои обслужване в Еуротека-а и се надявам да ми дадът хубаво становище по въпроса с теча. Маслото беше почети като вода бистро с минимален мазителен ефект. Вероятно доста е старо.

На дизел бистро трудно остава ,вероятно е антифриз?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дизел бистро трудно остава ,вероятно е антифриз?

Колега не е, субстанцията на антофриза е подобна но миризмата е друга. Това си е чисто масло. Нивото на щеката е към минимума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Караш ли още Румстъра колега? Какъв се оказа проблема с маслото? Виждам че е минало доста време от тогава, но все пак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте, да карам още Румстера. Имах досхта хубави и не чак толкова хубави моменти :D с колата. Посмених това, онова. Иначе за дейността за която беше купен смятам, че се оказа издръжлив екземпляр.
Месечно му слагам средно м/у 1500 до 3000км. Не изглежда точно както на снимките но пак бива :D ...

IMG_20190417_001232.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.