Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стържене


Toni96

Recommended Posts

Здравейте, имам един лек проблем когато подам газ в интервала на 2000 до 2500 оборота се чува някакво стържене от дясната страна като пусна гаста спира. Съединителя е сменян преди 300 км на лук пълен комплект ако има значение де, ще ви бъда много БЛАГОДАРЕН ако сте имали същия проблем и сте го разрешили да ми кажете как. Колата е шкода фабия 1.4 16v 2003 БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ лек ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това забелязох и това написах тук имам предвид че се появи днес не е приметно от преди време че да съм забелязал други "подромности"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дискове, тежести на джанти, лагер на колело... Потърси някой сервиз да ти проверят окачването. И аз съм с лук, но това след смяна на съединителя ли се появи или го имаше и преди това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяната и не е постоянно примерно вчера не го правеше,интересна работа. Но окачването ще се провери задължително, ще пиша какво е станало, благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали не ти опират някъде по ламарините на пода тръбите на изпускателната система.От нея се получават странни шумове и звуци точно при подаване на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти навреди да провериш и предпазните ламарини отвътре зад спирачния диск. Често и те съдържат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.