Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шкода суперб 1


Recommended Posts

Здравейте,колеги!Продавам си шкодата,всеки си хвали гарджето,колата е купувана от бг чисто нова и  аз съм я купил от фирма /била е директорска:)))/.Накратко-модел 2.5 тди автоматик,163 кс,на 200 000 км,цена 5300лв.Ще пробвам да кача снимки,защото съм малко скаран с технологиите.Ако някой има интерес и въпроси -на мейла или тел. 0878377146.Последно-не съм търговец,а и колата е здрава:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мисля че ако сложиш линк към обявата, може да имаш по-добър успех. Успех в начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,колата се продава още.За фенове на марката ще има договаряне.Отново държа да подчертая,че колата е здрава!Двигателят 2.5 тди е поддържан,въпреки митовете за точно този тип...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Само днес-24.11.2017г колата се продава за 4000лв.Това важи до понеделник 27.11.2017г.,след това си остава  4400лв.Цената НЯМА да пада повече.Горепосочения линк не е активен-обявата я няма никъде.При някакъв интерес-на тел 0878377146,или на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.