Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ФАРОВЕ


Toni96

Recommended Posts

Здравейте, левия ми фар нещо не е както трябва самата вътрешност на фара играе навива го уш майстор ко го прай всичко беше ок, тръгнах да ги нагласям вечерта вдига до едно положение и пак пада и започвам да се ядосвам така защото вечер през повечето време пътувам през магистралата и видимостта е почти нулева от лявата ми страна. Днес последно ще го пробвам и ако не стане ще взема друг. Ако знааете някой саит за фарове и качеството е добро постнете го тука че не се издържа. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От обявите за части може да се намери запазен оригинален фар. Иначе сайтове и фрими за части има бол, там е тайванско карго DEPO и може да се каже, че напоследък са се понаучили да ги правят. Фаровете за Фабия 1 са три вида. Първия е най-обикновения и е без моторче за регулиране на нивото от бутон в купето и с черна лайстна около рефлектора. Втория вид е с моторче за реглаж и с отново с черна лайстна около рефлектора. Третия вид е като втория но лайстната около рефлектора е със същото лъщящо покритие като на рефлектора, монтира се само на Елеганс, ед. 100 и други високи. Та виж твоя модел кой е, да не се заблудиш и окажеш с различни фарове. На РС има с лупи или ксенони, но това е друго.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се занимава с DEPO и други шит фарове. Купих си десен фар на TYC страшен боклук е. Счупи се едното зъбче горе и също така крушката на късите не влиза хубаво в цокълчето и не свети както трябва. Сега и аз се чудя дали да не си търся някъде оригинален. Така или иначе по-нататък съм решил да си сложа ксенон. (и аз пътувам 80% през нощта).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направо е пълна тъпотия като македонски партизанин съм хаха и за капак някой камион като мине на дълги и гоня една точка 2 мин, трябва да се реши проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://picbg.net/u/48572/42759/865303.png

 

Тия втората употреба са много измъчени. Вземете си нов тайвански с лупи и ще сте доволни. Слагал съм такъв с лупи не на шкода и свети учудващо добре. Има и лед дневни в него. Цената за комплекта 450лв. Не е малко но колата става друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос днес смених фара свети вече на пред супер но пак греда тоя път път светлината се пръска в страни и на горе днес ходих на реглаж кяза че са добре но явно не са предложения защо прави така да е от крушките някви евтинджоци са. Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.