Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Километраж, изминати километри


Toni96

Recommended Posts

Здравейте, въпроса ми е малко налудничев искам да попитам както е километража на мен ми се рестартира на 1000 изминати км как мога да си го направя на 10 000

км и да знам кога да сменям маслото защото в момента само записвам нали нищо не ми пречи но ако я има тази "екстра" как мога да се възползвам от нея? Благодаря за вниманието желая ви лек и успешен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то за маслото колега си има специален брояч за сервизните интервали. Като достигне време за смяна си излиза гаячен ключ на иконка и писука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Фабия 2, но твоя е явно като моя километраж - без разход на гориво, дневен, среден и т.н

Както е написал колегата, показва гаечен ключ, когато достигнеш зададения интервал км и дни(15дни по рано).

Задава се с компютър или с някаква комбинация от бутони, някой го беше показал преди време, но сега не откривам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.