Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Амортисьор за преден капак на О1


bestbg

Recommended Posts

Здравейте, от 2 часа ровя из форума, но не намерих темата където съм го виждал направено. Бях сигурен че е в частта с проекти. Разгледах почти всички проекти, които са доста дълги темички, но не намерих.

 

Интересува ме от каква кола се ползва амортисьора. Крепежите предполагам стават и от комби предполагам ?

 

Докато рових и търсих попаднах на един линк за продажба на амортисьори. Чудя се дали да търся или както правят руснаците направо да поръчам комплекта.

 

Това е линка -> цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 2 часа ровя из форума, но не намерих темата където съм го виждал направено. Бях сигурен че е в частта с проекти. Разгледах почти всички проекти, които са доста дълги темички, но не намерих.

 

Интересува ме от каква кола се ползва амортисьора. Крепежите предполагам стават и от комби предполагам ?

 

Докато рових и търсих попаднах на един линк за продажба на амортисьори. Чудя се дали да търся или както правят руснаците направо да поръчам комплекта.

 

Това е линка -> цък

Става от О1 комби Редактирано от Andro73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 2 часа ровя из форума, но не намерих темата където съм го виждал направено. Бях сигурен че е в частта с проекти. Разгледах почти всички проекти, които са доста дълги темички, но не намерих.

 

Интересува ме от каква кола се ползва амортисьора. Крепежите предполагам стават и от комби предполагам ?

 

Докато рових и търсих попаднах на един линк за продажба на амортисьори. Чудя се дали да търся или както правят руснаците направо да поръчам комплекта.

 

Това е линка -> цък

Колега , ето тук има инфо ... :)

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/44589-skoda-octavia-i-окито-pepino-racing-team/page-5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Точно това бях гледал. Мерси много ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.