Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно теглич на Octavia 1


cobra95

Recommended Posts

Здравейте колеги, реших да си слагам теглич на моята Octavia 1 комби. Искам да е оригинален.Въпроса ми е дали имат разлика на захвата на тези който са 4x4 и обикновенна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не би трябвало да имат разлика.

Миналата година ми се наложи да сменям броня и гредата под бронята и по това което гледах (защото си мислех и за теглич) мисля че нямат разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така предполагам, но реших да попотам. Мисля да кажа на един познат да потърси в Англия. И гледам че повечето с теглич са 4x4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят теглич е свален от хечбек и го монтирах на комби.Нямат разлика.И на 4х4 би трябвало да е същия При 02 казват че са различни,но колега от форума взе от 4х4 и го монтира на комби без никакво преправяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли оригинална инсталация прекарана в колата?

Защото днес звънях на обява на Octavia на части и човека каза че в skoda-та има оригинална инсталация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямах.Вързах я за стопа.Има тегличи с готова инсталация,която пак се свързва на стопа,завършваща с букса.Мисля,че само ако е заводски теглич има такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По удобен е сваляемия.За 01 се предлагат на Bosal и Brink(Thule) такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като купувате,гледайте всичко да е изправно по ключалките,и ключетата за демонтажа на главата да са налични.Цените за ремонт или изработка на нов ключ излиза около 50% от цената на теглич втора употреба.Четох за някакво реле,което се слага за автомобили с проследяваща система за изгорели крушки.Тук въпроса е спорен дали да го има.Ако го няма при включване на светлините на ремаркето,ще светне индикация за изгоряла крушка.Избягва се с диодни крушки на ремаркето.Някой твърдят( за 02),че изгарял ключа на светлините,когато липсва това реле.Има колеги монтирали теглич без него,и нямат проблеми.Според мен е добре да го има,ще спомогне да не натоварва инсталацията на авромобила,но и той си е цифра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.