Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Антифриз за Октавия 1.6 102 кс


krsgogo

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро съм със Октавията и искам да и сменя антифриза преди зимата. Но никъде немога да намеря колко събира 1.6 мотора. И другия въпрос е от къде е най добре да източа стария. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стария 1.6 101 в октавия събира 5л предполагам че и твоят е някъде там мисля че е g12,g12+ аз си вземам hepu концентрат две шишета по 1.5л във всички случай ще ти стигне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И другия въпрос е от къде е най добре да източа стария. Благодаря предварително.

 

Ако няма кранче на радиатора, вадиш долното му водно съединение.

Бъди сигурен, че не може да се източи всичко. Остават към 1-2л. Но това не е фатално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кранчето би трябвало да се намира от страната на шофьора, има и дупка в кората от която да се вижда- надявам се че е като на моята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за долното съединение ми е ясно надявам се да има по нормален начин ще я погледна за кранче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.