Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Повдигане на Фабия отпред


kimikom

Recommended Posts

Здравейте колеги съфорумци, имам следния въпрос, някой от вас повдигал ли е Фабията си отпред, може ли и по какъв начин може да стане това с други пружини, по друг начин и колко сантиметра може да се повдигне максимално? Ако има колега който го е правил нека сподели !Четох че Фабията заводски не е предвидена за повдигане както Октавията, така че ако някой е успял да е побългари нека сподели !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама зааащо ще я повдигаш бре човек... Наскоро смених пружини с амортиси и тем подобните му... Та то тя стана като кросоувър баси... Надявам се да послегне малко след време, че сега ако не сложа 17-ки другите гуми с джанти и седят като на катерач с джапанки... Прааазно, праааазно подкалничната арка... Но пък преди със старите пружини беше като за наскар... Слягат си пружинките особено на нашите красиви мили пътища... Пък и ги дават на всеки 200к да сменяш пружинка-микс-а... Вземи си първо чисто нови пружини за точния модел а не от някой друг и тогава виж дали ще ти трябва да я вдигаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае от Пасат 6 предните пружини стават ли на Фабия, при старите пасати пружините ставаха на Голф 2 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Базата на Фабията е Поло , съмнявам се да стават , но ако има от къде да вземеш данни и да сравниш , нищо чудно и да са близки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те по размери са абсолютно близки и погледнато би следвало да няма проблеми, но въпроса  ми е понеже става въпрос   за много пари включително и труда който трябва да платя, въпроса ми е дали някой все пак е правил гимнастика с Пасатови 6ца пружини??? На снимките Пасатовите пружини като че ли имат някаква чупка в основата която пружината на Фабията я няма и не съм сигурен дали пасатовата пружина ще легне правилно на основата!!! Казвай те !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.