Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia Sedan - струва ли си


painfall

Recommended Posts

Привет, колеги,

 

след една успешна (Фиат) и няколко неуспешни (Мазда, Субару, Форд) сделки, случайно имам предложение за една Фабиа седан. Колата е 2002год края, купувана е от Еуратек и е на около 160000 реални км, като е току-що обслужена, с чисто нов съединител и т.н. Двигателя е 1.4 бензин (68 коня мисля), няма и не е имала газ. Ниво на оборудване Elegance, което така и не успях да открия какво представлява и какво включва. В общи линии, какви са забележките на модела, за какво да гледам най-общо? Ако взема колата 100% ще трябва да сложа газов инжекцион. Как се държи на газ, има ли проблеми с поставянето на такава система? Като цяло смислен ли е модела? Колко горе-долу смятате, че е реалната цена на такава кола?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената зависи от състоянието на колата.

Като цяло ми е странна.

Ако беше комби,ОК.

Но седан...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло сполучлив и евтин за поддръжка мотор,газифицира се без проблем

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша колата. Става за газ. Елеганс тлябва да има и лети джанти. Иначе нивото включва доста неща над Амбиенте, като огледала в цвета на купето и делима задна седалка например. Ел огледала също би трябвало.да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Чехите ги сравняват с други модели и коли 

напр.

 

Renault Thalia 1.4/55 kw/ i Seat Cordoba 1.6 -74 kw

 

http://auto.idnes.cz/skoda-fabia-sedan-ma-jedinou-slabinu-v-motoru-f35-/auto_testy.aspx?c=2001M143Y01A

 

 

p.s

 

Май е по добро 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Моята Фабия е седан, 1,4 дизел, аз предпочитам седан пред хечбек (предишната ми беше Фелиция хечбек).  Като цяло съм доволен, това, че няма чистачка на задното стъкло не ми е проблем, багажника събира достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.