Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за мнения и съвети за Фабия II 1.4 TDI 69 к.с. (2010 г.)


el_niqui

Recommended Posts

Фабия II 1.4 TDI 69 к.с. (2010 г.)

Здравейте искам да получа възможно повече информация защото обмислям покупка на такъв автомобил.

Всякакви мнения и съвети ще са ми от полза, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм с въпростния двигател. Явно е от последните бройки, защото се произвежда точно до 2010 година.
 

Моята е 2008, има и чип (вече 125 000км съм с него), шумен двигател ама на мен си ми харесва "мъркането". Супер си е за градско, пъргава е с къси скорости. За извън града също е ок, въпреки че понякога ми се приисква 1.9 TDI :D С моето каране успявам в града да направя до 6 разход, извън града с нормално каране около 5, ако карам с 90-100 съм свалял и до 4.3 разход.

Подръжката бих казал, че си е доста приемлива. Плюс е че колата е с евтиния съединител, тоест не е двумасовия (скоро сигурно ще ми се налага да сменям оригиналния). Аз маслото си го сменям на 10 000км. + филтри, тоест това е около 160лв. На 80 000км смених оригиналните дискове и накладки, скоро (сега съм на 153 000км) пак май ще им идва реда.

С тези си габарити(говоря за хеча) в града е много добре, мушкаш се и паркираш навсякъде. За 4 човека е екстра при път, с 5 е малко дискомфортно в купето. Багажника не е от най-големите.

Сега не се сещам друго, ако имате въпрос питайте. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те интересува за тях? Точно за 2 секунди се стига до това, ако гугълнеш правилно... => https://en.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Fabia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Какво те интересува за тях?

 

С малък  интерес се гледа и историята на, зад воланното устройство!

p.s

 

1-ва младост не се купува :fiu: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.