Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз за боядисване


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

първо се извинявам ако темата не е за тук. Тъй като имам нужда от бояджийски услуги, моля някой да ми препоръча добър сервиз за това в размките на гр. София.

 

Предварително ви благодаря!

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветек
2 пъти съм ги ползвал (преди да имам Шкода) - перфектни резултати.
Преди тях колата ми беше станала като от обложка на Сторм Торгенсън.

Работят с Алианц и с Еуратек.

Редактирано от komitoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с Булстрад работят доколкото знам ! И при мен резултата беше мн добър след тяхната работа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветек

...Преди тях колата ми беше станала като от обложка на Сторм Торгенсън.

 

 

Торгерсън.

 

Това име ми е познато. Пинк Флойд. Не мога да остана равнодушен. Комита, ще те поздравя някоя вечер с песен от този албум:

Сторм Торгерсън става известен с проектите си за Пинк Флойд. Дизайнът му към албума „Dark Side of the Moon“ е наречен една от най-великите обложки на всички времена! А този албум влиза в книгата на рекордите Гинес. 700 и не знам си колко седмици в челната десетка на Билборд.

 

Ето я и обложката на албума

 

maxresdefaultd9711.jpg

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Торгерсън.

 

Това име ми е познато. Пинк Флойд. Не мога да остана равнодушен. Комита, ще те поздравя някоя вечер с песен от този албум:

Сторм Торгерсън става известен с проектите си за Пинк Флойд. Дизайнът му към албума „Dark Side of the Moon“ е наречен една от най-великите обложки на всички времена! А този албум влиза в книгата на рекордите Гинес. 700 и не знам си колко седмици в челната десетка на Билборд.

 

 

Благодаря,

Точно с тази обложка направих алюзията.

Само че колата ми беше станала във всички нюанси на синьото.

След Ветек се оправи. Те отчитат и овехтяването на боята - всичко.

 

А иначе Флойд са любима група.

 

Поздрави.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.