Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Виене при пълен волан


dimonio

Recommended Posts

Здравейте,Колеги ще съм благодарен ако някой има идея или е имал същият проблем,При пълен ляв или десен волан се чува странно виене по точно като корабна свирка,появява се само в движение при маневра,не знам дали има значение но 3-4 дни преди да се появи проблема колата беше в сервиз и беше свалена скоростната кутия за смяна на двойният лагер в нея,после бях на стенд и всичко по предницата беше наред......

Моля ви за мнения ,отговори и всичко което ви хрумне,защото не живея в България ,и по законите на Мърфи когато си тръгнах започна всичко,колата е Фабия 1,4 бензин 2010 год.и ремонта го правих в България....

Благодаря ви предварително за  разбирането и мненията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

беше на минимума на мерителната пръчка на капачката ,долях но пак остана.....и започна да износва предна дясна гума отвън.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше на минимума на мерителната пръчка на капачката ,долях но пак остана.....и започна да износва предна дясна гума отвън.....

След стенд износва гумата??? Може би трябва да минеш стенд отново, на друго място. Хидравличното казанче е под акумулатора и се стига по-лесно през подкалника поне при 1,4 TDI и нямам спомен да има мерителна пръчка, но може и да бъркам. Преди около половин година човърках там и си открих капачката в подкалника, но не си спомням за мерителна пръчка на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ами има мерителна пръчка на капачката на казанчето......А за виенето не знам какво да направя......Лошото че винаги проблемите се получават когато не съм в Бг....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене няма виене,но при въртене на волана се чува клаксон.

От време на време.

Писах някъде,какво масло се слага.
 
Само не знам ,при сваляне на скоростната кутия,дали се маха ТRW
 
p.s
 
Решил съм,да им обърна внимание на това 
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.