Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов в клуба - Fabia 2 1.4 16v


Recommended Posts

Здравейте колеги ! От няколко седмици вече съм горд собственик на Skoda Fabia 1.4 16v . За пръв път притежавам Шкода. Досега имах предпочитания към френските автомобили и по специално Пежо  :tongue_2:  Дойде време да се разделя със старото ми 306 и да си потърся, малко по-нов градски автомобил.. Огледах доста коли, като по моите критерии, трябваше хем да е практичен, хем да е забавен за каране (ESP OFF :) ), хем да е надежден. Исках и да е по-спортно изглеждащ, но да не се лишавам от броя на вратите.
И след няколко огледа на Пежо 207, Пежо 208, Фиат Гранде Пунто, Форд Фиеста и Шкода Фабия - избрах Шкодата.

Спомням си преди 3-4 години гледах Димитър Илиев на рали Сливен, когато караше със Шкода Фабия. Oще тогава се бях позапалил по Шкода и следях Kopecky със Fabia S2000  ;)  
Както и да е.. преди няколко седмици ходих на оглед за въпросната кола и реших че ще е тази. Колата е 2008 г., 1.4 бензин, 86 к.с... не е самолет, но пък е лека и се усеща пъргава. Явно италианеца, който я е карал преди мен не е пестил и за градски автомобил си имам почти всички екстри, а липсващите мисля да си ги допълня  :D 
Ето и няколко снимки направени тези дни  ;)

7P7Sr0t.jpg

cWEHpoY.jpg

fnyahVd.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е със спортлайн пакет е поне екстериорния доколкото виждам. Без аварйно каране!!!

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф много яка! Дай снимки и на интериора :) много безавариини километри. 86 коня е пъргава, ама на дълго изнемощява попбено с климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонбонче еее колега, браво! Добре дошъл! Завиждам за предната добавка и дифузора... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонбонче еее колега, браво! Добре дошъл! Завиждам за предната добавка и дифузора... :D

 

 

То и по интериора ще има на какво да се завижда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :) И мен много ме радва количката  :moto:  Радвам се че намерих и този форум с готини хора. :eusa_clap: Иначе, да, днес покарах малко магистрално ама не й харесва много да е там. Във високите обороти мотора е доста шумен.. ако караш в града е готино като изреваваш, ама на магистралата при постоянния шум е дискомфортно. 
За екстериора е спортлайн доколкото гледах в интернет, интериора не съм сигурен. Ще направя снимки тези дни да ме насочите. Един Amundsen ще го отвори повече  :D 
Благодаря още веднъж и се надявам да се измъкна и да присъствам на някоя сбирка  ;) Жалко че като гледам в Сливен, няма локални :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

От днес съм напълно заLEDен :D Сложих лампичките на плафоните и тази в багажника. Утре продължавам с жабката, заден номер и габарити, че не ми остана време. Мисля че добре се получи. Другата седмица ще се монтира и ксенон и с осветлението се приключва :D

 

nHMkgmz.jpg

 

0fMCq48.jpg

 

ZBEn0qu.jpg

 

5buV2no.jpg

 

WyygxHc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е външно спорт + волана , салона обаче не е спортния по-дълбок салон. А ако държиш на амундсен може да поговорим ама на лично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.