Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Eldi , Елди в София


NightWalkeR

Recommended Posts

...Здравейте колеги, реших че въпреки малките размери на колата не мога да свикна с габаритите и с постоянното паркиране в центъра ще се чувствам много по-спокоен (а и жена ми) ако има парктроник. Та искам да споделя, че съм изключително доволен от въпросния парктроник и най-вече от монтажа и старанието на хората от въпросната фирма. Първо уговорката ни със собственика беше да оставя колата и да я взема по-късно, но по стечение на обстоятелствата останах да "помагам", тъй като колегата му беше по задачи. Дано не е било единичен случай , но изключително съвестен и стараещ се човек. От 3:30ч монтаж (трябваше да обръща внимание и на случайно минаващи клиенти с въпроси), около 2 часа бяха мерене до милиметър и мислене от къде и как да мине....резултата е  перфектно позициониране на сензорите и Нито зумера се вижда, нито 1 кабелче навън - всеки който го види мисли че е заводски  :P.     Ако искате парктроник препоръчвам с 2 ръце. Цената може да се види и във сайта , но при мен беше 200лв с монтажа - https://www.eldibg.com/parktronics/parktronic-systems/parktronik-oem-senzori-beli 

За другите артикули нищо не мога да кажа,защото има аларми, мултимедия, ДЛР системи и още доста неща,  но по начина по който разубеди един собственик на Таурег да не слага 2/3 от нещата които иска и че би било голям кич (аз също смятам така) , мисля че се отнася съвестно към работата си. 

 

post-2088-0-99572400-1501869814_thumb.jpg

post-2088-0-99361100-1501869821_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм доволен от сервиза. Seat-a ми нямаше фабрична аларма и трябваше да сложа такава за да нямам проблем с каското в Армеец.

Реших да не слагам някаква евтина пищялка с второ дистанционно, а да сложа can bus аларма. От там като тръгнах викам, като ще давам пари за can bus аларма,

що не си взема с GSM модул (имал съм с pager и е ташак пълен). Та отидох на място да ме консултира между PatroLine и Pandora и пича се оказа пълен маниак в добрия смисъл на думата.

Обясни ми всичко много детайлно и реших да скоча в дълбокото с Pandora Smart + доста екстри. След 2 дни за монтаж и настройки имам аларма с GPS tracker, GSM module, 2ри имобилайзер, модул за дистанционно палене монтирани и настроени отлично.

Алармата е яко глезотия, мога да си паля и гася двигателя дистанционно от телефона, да гледам различните параметри на колата, да знам къде е, къде е била, да си настройвам чувствителност на датчиците,

както и да получавам незабавно известие при задействане на датчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.