Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Куки в багажника на Октавия 2 фейслифт


komitoff

Recommended Posts

Здравейте,

Има едни куки в багажника отляво и отдясно (като малки котви за закачване на торби) с 2 винта.

Дясната ми липсва.
Не е комби колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако ти се дават само 6-7 лева виж в Алиекспрес. Търсиш car Trunk Hook и си избираш.

Пак благодаря,

Щом е от Китай на митница ли идват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак благодаря,

Щом е от Китай на митница ли идват?

 

Всичко леко (не знам до колко килограма), но с "видима" стойност под 30лв не ходи на митница :) Мисля, че в пощата ми бяха казали уж под "секрет", че "всичко до 250 грама" (гледали на тегло и решавали, че ако е над 250 грама е "скъпо") отивало на митницата.

 

Наското (преди 2 месеца) поръчвах едни соларни панели за зареждане/поддържане на акумулатора на едната кола, защото се кара малко - обаче... объркал ги беше китаеца и ми пратил големички панели, теглото им беше 2 килограма - цената беше около 100лв - пратиха ги на митница, но бързо и лесно става освобождаването на пратка. И все пак, такива малки и дребни нещица - не отиват на митница :) Поръчвай от али-то ако не ти е спешно.

 

Последен пример от днес - дадох 20лв за крушки, диодни, за мигачите си поръчах (4бр) - дойдоха си в пощата. Дори да бяха 35-40лв - пак ще дойдат в пощата, ако не тежат над 250 грама и се водят "малък пакет"...  Смело от али-то си поръчай, не давай луди пари за нещо, което е почти безполезно и нищожно на себестойност... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко леко (не знам до колко килограма), но с "видима" стойност под 30лв не ходи на митница :) Мисля, че в пощата ми бяха казали уж под "секрет", че "всичко до 250 грама" (гледали на тегло и решавали, че ако е над 250 грама е "скъпо") отивало на митницата.

 

Наското (преди 2 месеца) поръчвах едни соларни панели за зареждане/поддържане на акумулатора на едната кола, защото се кара малко - обаче... объркал ги беше китаеца и ми пратил големички панели, теглото им беше 2 килограма - цената беше около 100лв - пратиха ги на митница, но бързо и лесно става освобождаването на пратка. И все пак, такива малки и дребни нещица - не отиват на митница :) Поръчвай от али-то ако не ти е спешно.

 

Последен пример от днес - дадох 20лв за крушки, диодни, за мигачите си поръчах (4бр) - дойдоха си в пощата. Дори да бяха 35-40лв - пак ще дойдат в пощата, ако не тежат над 250 грама и се водят "малък пакет"... Смело от али-то си поръчай, не давай луди пари за нещо, което е почти безполезно и нищожно на себестойност... :)

Не е така. Липа който поръчах за задния капак беше над кило и си ми го донесоха на адреса.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е относително избирателно :) Много им е крива схемата, не съм успял да ги разбера как точно работят, но е факт, че не всичко отива на митница... явно най-тежкото и обемното, пък лип-а е "една лайсна"... "дреме им" :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега си поръчва фигурки от Китай в еднакви на вид кутии и казва че е на случаен принцип. Получавал е много по пощата и за 5-6 е ходил на митница.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.