Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

AdBlue в София


Recommended Posts

Здравейте, някой да знае бензионстанция в София, за предпочитане в южните квартали, на която да предлагат AdBlue на колонка? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм виждал такова нещо в южните райони (Борово, бул България, Бъкстон, Павлово, южна дъга и прочие). Ромпетрол също не съм виждал да има тук наоколо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм виждал такова нещо в южните райони (Борово, бул България, Бъкстон, Павлово, южна дъга и прочие). Ромпетрол също не съм виждал да има тук наоколо.

В този район Ромпетрол със сигурност няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите. При следващото зареждане ще го имам предвид. Уикенда пътувах към Гърция и се оказа, че по пътя за Кулата има доста бензиностанции с AdBlue, та заредих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите. При следващото зареждане ще го имам предвид. Уикенда пътувах към Гърция и се оказа, че по пътя за Кулата има доста бензиностанции с AdBlue, та заредих.

 

По пътя за Гърция посока София-Гърция на с.Струмяни има Ромпетрол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В Shell Казичене на околовръстното имат AdBlue колонка, но са в процес на ремонт и не работи (би трябвало до края на Септември да работи).

Аз заредих днес на Ромпетрол на Ломско шосе. В Ромпетрол Дружба нямат колонка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.