Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Autozone.bg - онлайн магазин за консумативи. Коректни!


shaft

Recommended Posts

Специално слязох до гаража за да погледна.

Гаранционната карта ми е от вносителя, като си върви с акумулатора, защото марка, модел и сериен номер са попълнени. Аутозон ми попълниха само датата на продажбата. В случай на гаранционен проблем връщам акумулатора на Аутозон, пък те се разправят с вносителя.

Уточнявам, че аз си купих Exide

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговора !

Мисля скоро да " почерпя" колата с нов акумулатор и исках да знам ако го взема от autozone дали ще трябва да ходя после някъде другаде за да ми се завери гаранцията !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Поредна поръчка, този път за антифриз и спрей за почистване на дебиломери. 

Бързи и точни както винаги! Препоръчвам  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредна поръчка, този път за антифриз и спрей за почистване на дебиломери

Бързи и точни както винаги! Препоръчвам  :banger_2:

Ей, не знаех, че и такива имат. Ще мина да си поръчам и аз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз им споменах, че съм от форума на Шкода и ми направиха отстъпка 10% за част от продуктите.

 

P. S. : Тъй като не съм член на клуба, не знам дали има по-специални отстъпки за членовете.

Редактирано от Мonster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ще вземе да се обиди Фабията ;)  Въпреки че, за събора за нея трябват разкрасителни процедури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Събор наближава, та отново заложих на Аутозоне за нови задни пружини и амортисьори за Фабията. Бяха достатъчно любезни да ми помогнат в избора на новото.

Благодаря момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Взех си масло Мотул и Сонакс концентрат. За огромно съжаление, след като сипах половината в резервоара за чистачките на едната кола, оставих тубата със Сонакс на отворен капак на калника и остатъка замина. Спасих нещо, но пак ще ходя при тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво , оправи ми вечерта :)

И за да не е спам искам да похваля interior cleaner на Сонакс бих казал намира се на най-добрата цена , а резултата .. пробвайте го и ще разберете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Поредната безпроблемна поръчка на масълце Elf 10w40, пристигна бързо и на добра цена. Сега остава да започнат и да продават нацапани работни дрехи , че да не си цапам мойте, като си го сменям. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

За сетен път оставам доволен! Пратката идва опакована, сякаш ще минава океана! Отлично защитена от родните куриери!!! Вътре винаги прилежно подредена...нямам думи!!!

 

Autozone.bg, продължавайте все така!!! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.