Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 2004 1.9 СДИ / Колебливи обороти /


3he

Recommended Posts

Здравейте

 

Ще се постарая да бъда кратък

Вчера ми светна лампата за подгряване / премигва / и започна да придърпва. След 200-300 метра са оправи и продалжих... Минах още 20 км същото и загасна мотора. След голям зор някак си запали и трънах да се прибирам / такси е колата /. Малко преди да се прибера отново започна да придърпва и загасна / придружено с мигаща лампа за подгряване /. Накак си след малко малко 15 минути запали и се прибрах.

Свалих клемите и си легнах. Днес закачих клемите и с зор запали работи 30-40 мин. на място / с мигаща лампа за подгряване / и загасих... Врътнах да запали и отново нищо... Утре криво ляво ще я закарам на майстор.

 

Някой имал ли е подобен проблем?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобен но по слаб. Според мен боклуци или вода в нафтата. Добавка за прочистване на дюзи и горивна система оправи всичко и няма проблем вече при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес отидох при майстора си но беше човека на море... Снощи на базик с един познат я закачихми и излезна грешка: P0251 или ако правилно сме го разчетли датчик на ГНП. Започнахми да оглеждаме ГНП-то и кабелите и / спорет мен беше прахоляк / приятелчето ми вика гледай тука леко пуши... малко в страни от ГНП-то има една голяма букса на която 2 от кабелите на 2 см. от буксата е презапоявано и изолацията е пълен шит. Пръснахме с контактен спрей спойките и преизолирах изтрихме грешките и колата запали. Нито запалена нито изгасена записва някаква грешка сега и работи нормално. Днес обикалях с нея проблеми не съм имал но купих и добавка да я поглезя.

 

Качвав снимка / не на моя мотор за обяснение /

 

http://clip2net.com/s/3MniL2C

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.