Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумена ръкохватка на петата врата на Октавия 2 комби


elmo

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

вчера без да помисля че в колата е поне 50 градуса след 3-4 часа на яко слънце отворих багажника и след като дръпнах гумената ръкохватка да го затворя, тя се откъсна близо до основата си. Явно от жегата гумата се е скапала и от тежеста не е издържала. Някакви идеи как да достигна до основата и да я сменя. Схема ако може да намери някой ще е супер. Явно ще се ходи из моргите за да намеря цяла. 

 

Благодарности предварително   :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще трябва да свалиш кората и на дали е на повече от 2 болта хваната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държи се на 1 винт с торкс. Развиваш и парчето ще излезе. Би трябвало да стане без да сваляш кората. После пред прореза пъхаш новата дръжка и пак го навиваш.

Всъщност това е единствения винт, който държи кората, останалото са щипки.

Редактирано от tupalkapet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го този винт, но не излиза останалата част от гумата и явно ще разглобявам цялата врата като намеря цяла ръкохватка. Някой наскоро да е виждал октавии 2 на части в района на СФ, че мобиле не ми връща нищо като резултати?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Нищо не връща като търся "на части" или 2005-> за 2000 лв примерно. Преди подобни търсения даваха резултати, така съм си взел доста неща за моята. Поне това което е от този линк е 3000+ обяви за всякакви коли :);)...

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях че нещо грешно е копиран линка ...

А сега ... http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11485255654755033&slink=4238sa

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да съм по-точен Еуратек с поръчка до 10 дни: 

1Z5827895A47H ДРЪЖКА ГУМЕНА 5-ТА ВРАТА 4.73 лв.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тая дръжка нова ще е 10 лв. Ти втора употреба си имаш вече. Виж в Булдим или ЕТ.

 

Точно 6,00 лв е ръкохватката : 

http://www.autoparts.cz/shop/photos/products/int/AP16492B.jpg?actual=1407201708320082

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не съм в час тази седмица изобщо  :blush: . Сега се обадих в Булдим имат я и утре ще я взема. Благодаря на всички ви за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.