Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с климатик на Skoda Fabia 2008


carducci

Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форума и се извинявам ако съм объркал раздела за темата . Имам следния проблем с климатика на колата ( Skoda Fabia 2008 ) ,парното просто спря да духа . Закарах колата при майстор , според него проблема е в моторчето на вентилатора  , но за да се провери трябвало да се свали цялото табло . Ако може да дадете съвет , възможно ли е проблема да е другаде и дали ако проблема е в моторчето на вентилатора трябва да се сваля цялото табло . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновен климатик или климатроник?! Ако е обикновен климатик, пробвал ли си всички степени? Предпазителите провери ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатроник. Не тръгва нито на слабо нито на силно . Не се чува въобще перката да включва .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери му бушона ,извади го дай на контакт ,изключи ,постави го и пробвай дали ще тръгне.Нещо като ресет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно се сваля да. Става и само с дърпане на таблото към седалките. При колите с климатроник се сменя задължително с управляващия му блок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ремонта няма да е никак лек . Ще отида при още един майстор за мнение и тогава ще предприема махане на таблото . Дано да се окаже , че проблема не е в моторчето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз имам един управляващ блок , ако говорим за копчетата и врътките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.