Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мистериозна лепенка


Dare

Recommended Posts

Здравейте, забелязах една лепенка до задната гума и под вратата. Въпросната лепенка е и от двете страни. Може ли някой да каже за какво и трябва ли да е там?

Ето и снимки - imgur.com/a/L7GRh

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се ориентирам правилно от снимката и описанието ти - трябва да е защитно фолио, притив камъчета и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Колеги, имате ли идея дали това е стандартна екстра за шкодите,защото почти не съм срещал такава ? Питам просто от интерес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защитна лепенка на задния калник. Уж трябва да защитава областта от камъчета хвърляни от предните гуми. Радвай се, че я имаш. В 99% от случаите когато я няма значи, че калникът е пребоядисван. Когато пребоядисват просто не слагат нова. С нея идва колата от завода

Редактирано от pepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

ЕТ са мястото от където трябва да провериш първо (според мен). Освен да помолиш да ти изрежат подобни от прозрачно фолио в някоя рекламна агенция или в някоя фирма за затъмняване/облепяне на автомобили. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Cepheus написа:

И освен от ЕТ, откъде мога да си купя нови, защото моите са напукани?

Взимал съм оригинални от ЕТ, около 40лв бр за Йети... Лепят се след нагряване с пистолет за горещ въздух, доста е дебело фолиото и не може да се оформи по веждата лесно. Освен лепенките, търси и кой да ги сложи!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето Йети веднъж трябваше да се пребоядиса този детайл по каско и ми бяха сложили нова лепенка след пребоядисването. Щетата беше заведена в Еуратек и пребоядисвана във Ветек (или поне бях искал изрично да е там, предполагам са се съобразили с желанието ми). В този ред на мисли ако отидеш във Ветек или друга бояджийница, ще могат да ти сменят лепенките с нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.