Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Държачи за рефлектори


vladkant

Recommended Posts

Здравейте, извинявам се ако темата не е за тук-админите да я преместят :)

Т проблемът е следният, преди няколко месеца си смених фаровете, но от няколко дни забелязах че левият е долу и не подлежи на реглаж. Днес го разглобих и се оказа че държача който е на регулацията за горе и долу е счупен.

Дали се продават даржачи и къде?

Ще съм благодарен за съдействието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не съм го решил. Никъде по магазините в които търсих, вкл и ЕТ няма такова нещо като резервна част.

Ако намеря някой да ми запои медна тръбичка за медна планка, има вероятност и да си направя такива държачи.

Като за начало търся стари фарове които евентуално да са им здрави държачите но да имат друг дефект за да са по евтини....

Ако ви хрумва нещо- споделете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.